З подіуму – в реальне життя

Якраз для представниць прекрасної статі працює безліч відомих брендів, випускаючи на подіуми все нові модні колекції. Кожна презентація – справжнє фантастичне шоу, після якого кількість бажаючих придбати новинки збільшується в кілька разів.

одяг Антоніо БерардКарколомний стильний одяг Антоніо Берарді в цьому сезоні знову викликав фурор у публіки своєю екстравагантністю та неординарністю. Дизайнер пропонує оригінальні сукні з двома спідницями і сукні, які слід надягати разом з шортами або вузькими брюками. Геометричні форми у Антоніо Берарді у фаворі досить давно, цей рік додав ще й абстрактний малюнок. У числі трендових кольорів в цьому сезоні будуть бірюзовий, жовтий, салатовий, синій і чорний.

У новій колекції відчувається вплив спортивного стилю, але в цілому моделі дуже жіночні і ніжні. Цьому сприяло використання напівпрозорого шифону, бісеру та кристалів.

Вів'єн ВествудНезвичайний погляд на модні тенденції та віяння відрізняє дизайнера Вів’єн Вествуд. У цьому сезоні вона зробила ставку на 3 напрямки: Китай, пустеля і XVII століття. У першому випадку кутюр’є звернулася до найдавнішої культури Піднебесної, у другому зробила акцент на глобальну зміну клімату, ну а звернення до куртуазної епохи доповнило колекції корсетами і деякими іншими деталями одягу тих часів. Завдяки особливому дизайнерському погляду на світ, модний одяг від Вів’єн Вествуд виробляє приголомшливий ефект.

У літніх авторських моделях відчувається вплив стилю панк, тому й бунтівна молодь підбере речі за смаком. В цілому ж, в колекціях Вествуд знайдуть щось для себе всі представниці прекрасної статі. Тут є і одяг вільного крою, оброблене мереживом і вишивкою, і строгі брючні ансамблі, і хвилясті шовкові вбрання.

Іноді, дивлячись на манекенниць, що фланірують по модному подіуму, виникає думка про те, що одяг, який вони демонструють, хороший виключно для цих випадків. Але з колекціями Антоніо Берарді і Вів’єн Вествуд такого відчуття не з’являється, навпаки, всі вигукують: «Ці речі спокійно можна носити і в реальному житті!». Не дивно, що наші сучасниці охоче купують подібний брендовий одяг, що підкреслює неповторний стиль кожної з них.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...