З чим носити жіночі джинси бойфренди в 2015

З чим носити жіночі джинси бойфренди в 2015ДЗ чим носити жіночі джинси бойфренди в 20151жиЗ чим носити жіночі джинси бойфренди в 20153нси бойфренди – диктуються ностальгією, повернення до ретро-моди. Стали на піку актуальності в 2015 році. Зручні і широкі, вони додадуть вам награно неохайний вигляд і стануть хітом цього року.
Бойфренд джинси – це потерта модель, найчастіше має довжину 7/8. Їх назва передбачає, що коли ви їх одягаєте, ви повинні виглядати так, як ніби ви їх запозичили у свого хлопця – широкі, але все ж сексуальні.
Представляють із себе повну протилежність вузьких джинсів скінні, які останнім часом користувалися чималою популярністю.
Однак, бойфренди несуть в собі певну конкретику. Ви повинні бути дуже обережними, коли вибираєте, з чим носити модель такого плану. Не варто забувати про те, що вам, в першу чергу, важливо підкреслити жіночність, а найлегший спосіб домогтися цього – елегантні топи, правильне взуття та аксесуари.
Цієї весни тенденція бойфренд джинсів носить фрагментарний характер: чим більш брутально, тим краще.
З чим носити джинси бойфренди?
Найнадійніший спосіб змусити бойфренди виглядати естетично – лаконічне їх поєднання з високим каблуком. Вибирайте прості туфлі чи босоніжки на тонкому каблуці, уникайте З чим носити жіночі джинси бойфренди в 20154товстиЗ чим носити жіночі джинси бойфренди в 20152х, тому що вони не зроблять вас жіночною.
Ще один варіант – на пару з піджаком. Під піджак надіньте звичайний топ і застебніть всі ґудзики. Звичайно, акуратні туфельки і в цьому випадку будуть обов’язковими. Щоб виглядати максимально екстравагантно, спробуйте додати стильний капелюх з полями.
Якщо одягатися як хлопець у вас в крові або просто суперечливий настрій, можна скомбінувати такі джинси з кросівками, а також додати класичну білу футболку або коротку легку кофту. Але, тоді відмовтеся від будь-яких аксесуарів.
Жіночі джинси бойфренди – фото весняних луків

Поділитися в...

Вас може зацікавити...