ЇЖА ДЛЯ ЩИТОВИДКИ: ТОП-8 ВАЖЛИВИХ ПРОДУКТІВ

Втома, апатія, випадання волосся – симптоми збою у роботі щитовидної залози. Але в наших силах це виправити. Введіть у раціон ці 8 продуктів, і щитовидка вам скаже «дякую».

Від роботи щитовидної залози залежить наше здоров’я і тривалість життя загалом. Щоб нормалізувати своє самопочуття та підтримати щитовидку, скористайтеся цими рекомендаціями щодо харчування.

  1. Морська капуста

Морська капуста – рекордсмен за вмістом йоду, який життєво необхідний щитовидці. І якщо раніше морську капусту можна було їсти лише із закритим носом, то зараз на полицях магазинів представлено безліч смачних варіантів цього продукту – насолоджуйтесь.

  1. Чорниця

Чорниця хороша у всіх сенсах: вона позитивно впливає не лише на щитовидку, а й на очі, стан шкіри. Коли буде сезон цієї мегакорисної ягоди, їжте її щодня.

  1. Червона риба

Лосось і форель містять величезну кількість омега-3-жирних кислот, які благотворно впливають на функціонування щитовидки. Якщо немає можливості вживати червону рибу часто, намагайтеся хоч іноді готувати юшку з обрізків риби.

  1. Паста Амосова

Суміш перекручених волоських горіхів, родзинок, кураги та меду – не лише зимові ліки від застуди. 2 чайні ложки на день – цілорічний захист вашої щитовидки.

  1. Шпинат

Шпинат – це джерело вітамінів: А, В, С, Е, каротину. Готуйте зелені смузі, тушкуйте шпинат і додавайте свіже листя в овочевий літній салат, і буде вам щастя!

  1. Білі боби

Боби, але саме білого кольору містять 8 мг заліза, яке необхідне для повноцінної роботи щитовидки. Спробуйте приготувати лобіо або додати боби до борщу – буде смачно та корисно.

  1. Абрикоси

У складі цього фрукта гормон тирозин, який бере участь в обмінних процесах та впливає на роботу щитовидки. Свіжі абрикоси, і навіть курага, дуже добре впливають не лише на щитовидну залозу, а й на весь організм, особливо на серцевий м’яз.

  1. Олії

Якщо ви використовуєте для заправки тільки олію, настав час трохи урізноманітнити раціон. Щитовидка любить корисні оливкову, грецьку та лляну олії.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...