Якщо мама старша за тата

якщо мама старша за татаУ наш час маса сімей, де жінка старша за віком, ніж чоловік. Але сімейні консультанти та психологи вважають, що велика різниця в віці між подружжям послаблює такі союзи, а народження дітей може стати для них одним з факторів ризику.

В наш час, шлюби взагалі ризикована справа. За статистикою більшість шлюбів розпадається. Але в шлюбах, де чоловік молодший жінки є додаткові фактори ризику.

  1. Дружина-лідер

Самостійна, незалежна і впевнена жінка – як магніт для молодих чоловіків. Тільки для шлюбу це не найкращі риси характеру у жінки. Якщо в будинку керує жінка, то чоловік йде на другий план і до певного моменту його це може влаштовувати. Але ситуація може змінитися, коли він почне дорослішати і стане самодостатнім – ось тут у родині почнуться серйозні конфлікти. Не варто забувати і про правила виховання, якщо мама командує татом, то для дітей це антипедагогічний підхід. Якщо мама командує татом не безпосередньо, то діти це все одно відчувають, в їх очах у батька падає авторитет, що відчутно впливає на взаємини дітей з батьком.

  1. Різні інтереси

Якщо чоловік і дружина з різних поколінь, то їх інтереси можуть істотно відрізнятися. Наприклад, чоловік любить футбол і галасливі компанії, а дружина театр і тихі сімейні вечори. Чоловік цінитель піци і їжі на виніс, а дружина дотримується роздільного харчування або вегетаріанка. Різні інтереси роблять різницю у віці більш істотною, що призводить до розбіжностей.

  1. Різне ставлення до батьківства

Загальновідомо, що чоловіки зазвичай дозрівають до батьківства значно пізніше, ніж жінка до материнства. Різниця не на користь жінки загострює цю проблему. Жінка може хотіти дитини, а її чоловік може вважати себе ще занадто молодим або не готовим. А при появі дитини, такий незрілий чоловік може втратити увагу дружини, що призведе до додаткових конфліктів.

  1. Діти від попередніх шлюбів

Якщо жінка значно старше, то швидше за все у неї є досвід сімейного життя і можливо у неї є одна або кілька дітей. Ситуація стандартна, проте часом дуже не проста, адже дитина від попереднього шлюбу, сама того не підозрюючи, грає роль лакмусового папірця. Дитина буде загострювати всі проблеми і робити їх більш явними, якщо такі є. В такому випадку, присутність дитини може роз’єднати двох людей, які серйозно налаштовані бути разом, але не навчилися долати труднощі разом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...