Якщо малюк хоче завести собаку

Якщо малюк хоче завести собакуВаша дитина наполегливо просить народити йому сестричку, братика або, принаймні, купити собаку або хом’яка? Звичайно, ви можете закрити дану тему і ніколи до неї не повертатися. Однак якщо ви також не відмовилися б завести вдома живу істоту, думайте і вирішуйте.

Перш ніж поступитися умовлянням малюка, подумайте про відповідальність, яка ляже на вас. Незважаючи на слізні обіцянки дитини прибирати клітку і вигулювати собаку, цим доведеться займатися вам. Тому вирішіть, який обсяг додаткових робіт вам буде під силу. Вибираючи домашню тварину, також враховуйте габарити квартири.

Дитина повинна розуміти, що тварина не іграшка. Її не можна віддавати, якщо воно набридне. Крім того, це справжній друг, який вимагає догляду, турботи і уваги. Якщо рішення прийнято, можна вирушати в питомник. Разом з юним любителем тварин виберіть нового члена родини. Придбайте спеціальну літературу та аксесуари.

Щеня вже кілька днів живе у вас вдома. З ним багато радості, але не менше клопоту. Турботи про малюка змінюються турботами про нового підопічного. Саме час розділити обов’язки і у формі гри пояснити дитині, що з собакою можна не тільки грати, її необхідно годувати і вигулювати.

З тваринами необхідно правильно вибудувати відносини. Пес повинен розуміти, що для вас дитина важливіша. Не потрібно вдаватися до жорстокого поводження, забороняти підходити і обнюхувати малюка. Тварини рідко проявляють агресію до маленьких дітей, хоча ті постійно намагаються смикнути їх за хвіст. Якщо вихованець починає чинити опір такому спілкуванню, поведіть його на деякий час в інше приміщення.

Собаки набагато спокійніше ставляться до активності малюків, ніж кішки. Рідко який кіт буде терпіти вільне до себе ставлення. Кігті і зуби тут же йдуть вхід. Однак не можна звинувачувати тільки тварину. Часто діти самі проявляють агресію, не підозрюючи цього. Тому перший час не дозволяйте двом забіякам залишатися одним. Контролюйте їхні ігри, а при необхідності направляйте в мирне русло.

Звичайно, простіше йдуть справи з рибками або пташками. Але інтерес дитини до них швидко згасає, оскільки на них можна тільки дивитися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...