ЯКУ ПОМАДУ ВИБРАТИ: МОДНІ ВІДТІНКИ СЕЗОНУ

Губна помада – найяскравіший косметичний продукт, який допоможе визначити, чи стежите ви за модою чи ні.

На питання про те, який колір губної помади в моді зараз, складно дати відповідь. Варіантів – безліч. Відтінки 2020 здивують будь-кого, хто досить сміливий, щоб поекспериментувати з новинками і вдосконалити перевірені класичні варіанти.

Червоні губи

Червоний колір завжди залишається дуже затребуваним, а шанувальників цього відтінку з кожним роком стає все більше і більше. Сам колір трохи агресивний. Проте, класичний червоний – поза конкуренцією. Це один з найбільш часто використовуваних кольорів 2020 року. Таким чином, зовнішній вигляд і вбрання з акцентом на червону помаду самі по собі трохи екстравагантні. Якщо ви виберете червоний, то ваш зовнішній вигляд повинен гармоніювати з настроєм та впевненістю в собі. Це класика, яка ніколи не вийде з моди, але спосіб її нанесення і особливості відтінку можуть виразно змінюватися від сезону до сезону. Будь-яка косметика з червоною помадою кольору 2020 перетворить весь образ. Будьте впевнені, що результат буде захоплюючим.

Винний колір

З урахуванням того, що багато модних будинків вибрали колір марсала і мерло для своїх колірних трендів минулого року, не дивно, що варіація цих глибоких винно-червоних відтінків також з’явилася на губах моделей в різні тижні моди. Губна помада кольору марсала відноситься до числа зимових кольорів, які перетворять весь ваш образ в холодну зимову погоду. Тим не менш, ви повинні бути обережні з її застосуванням. Залежно від контуру та інших відтінків, які є у вашій косметиці, складно домогтися ідеально гармонійного образу.

Ягідні губи

Ягідні тони часто найбажаніші при виборі губної помади. Вони мають тенденцію добре поєднуватися з усіма відтінками шкіри. Як темні, так і більш світлі відтінки ягідних губ присутні в тенденціях макіяжу цього року.

Рожеві губи

Ще один модний і стильний варіант для цього сезону. Підходить для жінок будь-якого віку. Залежно від відтінку, він буде гармонійно виглядати з будь-яким одягом. Персиково-рожевий відтінок був багаторазово представлений в різних показах модних будинків як тренд майбутнього сезону. Оскільки колір був досить світлим, створювався ефект молодості, особливо коли він був покритий таким же відтінком блиску для губ.

Нюдові губи

Нюд є найбільш практичним і зручним серед усіх популярних кольорів 2020 року. Це єдиний варіант, який прикрасить ваш образ максимально витонченим способом. Більше того, відтінки нюдової помади численні і підходять до будь-якого стилю. Комбінації з модними відтінками помади 2020 року бувають різних стилів. Люди помилково вважають, що нюд – це тільки бежевий і світло-коричневий кольори. Однак палітра різноманітна. Вона складається з компонентів практично всіх колірних відтінків. Наприклад, світло-рожевий, персиковий, світло-коричневий, світло-блакитний, світло-кораловий і багато інших. Крім того, ці модні відтінки помади 2020 року зроблять образ будь-якої жінки в десять разів ніжніше і жіночніше.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...