Яку небезпеку приховують у собі вітаміни для вагітних

Яку небезпеку приховують у собі вітаміни для вагітних
Про необхідність повноцінного, раціонального харчування відомо дуже давно. Відповідно, і про користь безлічі вітамінів з мікроелементами. Саме широке поширення специфічних захворювань в певних регіонах змусило медиків шукати причину в недостатньому споживанні населенням тих чи інших продуктів.

У ході досліджень було, наприклад, відстежено закономірність між нестачею йоду і захворюваннями щитовидної залози, залізом і анемією, вітаміном Д і рахіт та ін. Саме тому лікарі настійно рекомендують майбутнім мамам приймати комплекси вітамінів для підтримки здоров’я. Причому, в абсолютній більшості випадків, препарати виписуються без будь-якого обстеження, просто на підставі самого факту вагітності.

Ця традиція зародилася в 80-х роках минулого століття після сенсаційного, на ті часи, виведення Всесвітньої організації охорони здоров’я про різке зниження ризику серцево – судинних захворювань при регулярному вживанні свіжих овочів і фруктів. Правда, забезпечити планету цими продуктами в повному обсязі виявилося неможливим. Зате на допомогу миттю прийшла хімічна промисловість, що на порядок збільшила обсяги випуску синтетичних аналогів. Благо навіть рецептів на них не було потрібно.

Але, на жаль, трохи пізніше було доведено, що синтетичні харчові добавки часто не виконують своїх основних функцій. Крім того, думаючи про здоров’я дитини, слід враховувати всі можливі чинники. У тому числі і те, що вітаміни з мікроелементами в капсулах не так вже й безпечні, як це здається на перший погляд.

Вживання деяких видів вітамінів сприяє різкому підвищенню алергічних рекацій серед дітей. Крім того, науково підтверджений зв’язок зростання числа вад розвитку у малюків з прийомом, у великих дозах, вітаміну А.

Нерідко, купуючи дорогі комплекси вітамінів, ми забуваємо ще один важливий факт. Якщо організм регулярно отримує корисні речовини у формі пігулок і капсул, то, через деякий час, самостійне їх вироблення помітно знижується.

Слід також пам’ятати, що всі синтетичні вироблені харчові добавки чужі нашому організму. Так, всім відома аскорбінова кислота виготовляється з, чого б ви думали? З азбесту. Деякі мікроелементи добувають з харчових продуктів. Але в процесі переробки вони втрачають безліч корисних властивостей, знаходячи негативні.

Тому сьогодні передові лікарі рекомендують використовувати хімічні препарати тільки у випадку, коли це дійсно необхідно.

Список простих продуктів, які дуже корисні для організму

Оселедець. Часто ми забуваємо про нього. А даремно. У оселедця міститься величезна кількість вітаміну D (який в зимову пору року можна отримати тільки з їжею) і поліненасичених жирних кислот омега-3.

Буряк. Незамінний продукт на нашому столі. Це просто джерело різних вітамінів і мікроелементів. Особливо корисний буряк городянам, тому що виводить з організму шкідливі шлаки і людям, що мають проблеми з кров’ю.

Квасоля. Відмінний продукт для тих, хто страждає від анемії.

Насіння соняшника. Дуже корисно звичайне рослинне масло, завдяки якому судини і серце підтримуються в здоровому стані. Купувати потрібно нерафінований продукт холодного віджиму. Але ще краще час від часу вживати звичайне (нежарене) насіння.

Квашена капуста. Лідер за кількістю вітамінів групи В, С та інших корисних елементів.

Якщо вам потрібно придбати товари – зверніться в магазин для майбутніх мам! З вами працюють завжди уважні менеджери, які підберуть вам найкращі товари за доступними цінами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...