Якщо у нього пропало бажання

207Важливі питання про твого чоловіка

Замість того, щоб стрімголов кидатися за новою нижньою білизною, сядь, глибоко зітхни і оціни ситуацію об’єктивно.

По-перше, ти повинна поговорити з своїм чоловіком про те, чому йому не хочеться сексу. Поговорити без сліз і істерик, а спокійно все обговорити. Можливо, твій чоловік розплющить тобі на щось очі.

Після такої розмови відповідай сама собі на три дуже важливих питання:

1. Чи готовий чоловік працювати над своєю проблемою?

Якщо так, то можна розраховувати на успіх.

Мабуть, він не сприйме твої слова всерйоз і зробить вигляд, що у вас все гаразд. Він може виставити все так, як ніби ти просто бурчиш, а насправді мотиву немає. Тоді з великою ймовірністю можна сказати, що у вас навряд вийде налагодити здорове сексуальне життя. Як мовиться, один в полі не воїн

2. Ти готова насправді дізнатися, чому чоловік не хоче сексу?

Як кажуть, менше знаєш – міцніше спиш. Те, про що ти дізнаєшся, може в корінні змінити твоє життя, зруйнувати ваші відносини! Чи готова ти до цього?

Можливо, він зустрічається з іншою жінкою або чоловіком. Можливо, він уникає відносин взагалі, і тому не хоче сексу. Можливо багато що з такого, про що ти зовсім не підозрюєш… Те, що ти можеш узнати, може бути дуже важким для тебе. Але у будь-якому випадку, ти будеш в курсі, а це дуже важливо!

3. Може, тебе влаштовує той факт, що чоловік не хоче сексу?

Насправді, наше бажання сексу може сильно залежати від громадської думки. Ти подивися: по телевізору тільки і говорять про секс, в газетах тільки і пишуть про секс. Секс, секс, секс… Секс скрізь. І ми теж впевнені, що у нас секс ПОВИНЕН бути. Просто, щоб був

Але насправді багато хто з нас хоче не сексу. Ніжності, ласки, любові – але не сексу. Багато хто з нас ледачий і хоче, щоб все зробив чоловік, а він і сексу не потребує. Багато хто з нас виснажений роботою і домашніми справами. А у багатьох і зовсім сексу немає місця в житті. Ми охочіше подивимося серіал, ніж зайвий раз поголимо ноги.

Якщо це – про тебе, постарайся позбавитися громадської думки і подумай, як багато позитивних моментів у тому, що твій чоловік не хоче сексу! Тобі не треба прикидатися сексуальною кішечкою, не треба стежити за інтимною зачіскою, не треба носити сексуальну, але незручну білизну!

Чоловік не хоче сексу: чим ти можеш допомогти?

Ти вже усвідомила той факт, що ти не винна у тому, що чоловік не хоче сексу? Відмінно!

І проте, дещо ти можеш зробити! І заради себе, і заради чоловіка.

1. Хай він пройде медогляд

Це дуже важливо – виключити будь-які можливі захворювання, які можуть впливати на статеву функцію чоловіка. А вони можуть бути і фізіологічного, і психічного характеру. Знайдіть гарного лікаря-андролога.

2. Поговоріть відверто про результати медогляду

Бувають випадки, що те, що чоловік не хоче сексу, можна виправити дуже просто – лікуванням основної хвороби. Але в результаті медогляду може спливти і щось таке, що чоловік прагнув від тебе приховати – наприклад, ЗПСШ. І кінцево, важливо знати, чи безнадійна ваша ситуація.

3. Сходіть до психолога або психотерапевта разом

Якщо твій чоловік згоден сходити разом до фахівця такого роду – це хороший знак. В кабінеті у психолога він зможе стати відвертішим, ти зможеш узнати краще і його, і себе саму. І врешті, одержати декілька практичних порад – це важливо.

4. Нудьга: ти повинна її усунути

Нудьга виникає, коли пара живе разом вже багато років. Причому нудьга торкається не тільки сексуального життя, а і життя пари в цілому: все відомо, все стале…

Так, це неминуче, але це дуже просто змінити – набагато простіше, ніж все інше. Відпустка тільки удвох, романтичні вечері, нові еротичні прийоми… Ти хотіла кинутися в магазин за новою сексуальною білизною? – Так вперед!

Важливо внести новизну не тільки в ліжко, але в життя один одного. Пригадай, що любить твій чоловік. Якщо він любить футбол, то чом би не піти на матч разом? Тільки важливо дійсно ХОТІТИ піти на футбол! А такий запал обов’язково перетече в ліжко… природним чином

5. Сходи до психолога сама

Ніколи не зашкодить поглянути із сторони, щоб розібратися в своїх проблемах – не тільки в сексі, але і в житті. Можливо, ти незадоволена не тільки тим, що чоловік не хоче сексу, але і життям в цілому? Можливо, ти незадоволена собою, відчуваєш вину за те, що відбувається в спальні? Тоді тобі просто необхідна підтримка зі сторони!

Психолог не тільки зможе розкласти по поличках те, що відбувається в твоїй голові – він допоможе скласти об’єктивну картину того,відбувається в твоєму житті і у відносинах. Якщо ти маєш намір щось змінити в житті, психолог зможе забезпечити тобі підтримку, дасть хороші поради.

6. Бережи свою самооцінку

Всі ми знаємо, як просто знизити нашу самооцінку. Коли чоловік не хоче сексу, ти автоматично думаєш, що чоловік не хоче саме тебе. Самооцінка падає, і ти відчуваєш себе менш бажаною, менш привабливою, менш сексуальною і плотською.

Саме тому треба щось робити, щоб підвищувати свою самооцінку. Купуй білизну для себе, а не для нього. Балуй себе книжками, фільмами, СПА-салонами, новими дрібницями, ароматичними ваннами… Не запускай себе. Люби себе, адже ти – найважливіша людина в житті!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...