Якщо чоловік не хоче дітей

Якщо чоловік не хоче дітейНе всі наші другі половинки готові стати батьками з моменту створення сім’ї. Навіть через декілька років сімейного життя вони морально не готові до поповнення в сім’ї, тоді це стає вже справжньою проблемою, яка може спричинити за собою різні наслідки.

Якщо через деякий час ваш чоловік як і раніше не готовий стати батьком, не слід протягом років чекати того щасливого моменту, а варто вже на ранньому етапі проаналізувати поведінку другої половинки і постаратися зрозуміти, в чому ж проблема.

Слід також брати до уваги наступне: Цілком нормально, що перший час і жінка і чоловік відчувають різні відчуття (часто суперечливі) з приводу того, що стануть батьками.

Майбутні батьки часто боятися, що з появою в їх житті дітей, вони втратять власну свободу, у них не буде часу на розваги, і вони назавжди розпрощаються з відчуттям, що в житті все можливо. Думка про дітей спочатку лякає всіх, а особливо тих, у кого склалися натягнуті відносини з своїми батьками. Страх і невпевненість у партнера по відношенню до дітей – цілком нормальне явище. Проте для того, щоб це явище пройшло, вам необхідно більше розмовляти на тему про дітей, давши зрозуміти партнеру, що з появою їх ваша сім’я лише стане ще щасливішим і міцніше, але у вас, як і раніше буде час на самих себе.

Жінки і чоловіки по-різному готуються стать батьками, і на підготовку йде у когось більше, когось менше часу. Жінка завжди раніше чоловіка дізнається про те, що вона вагітна, вона відчуває зміни і вже психологічно готова стати матір’ю з того моменту, коли дитина починає штовхатися.

Чоловікам же легше заперечувати, що щось в їх житті починає мінятися, розумом вони розуміють, що скоро стануть батьками, проте вони не здатні повністю пережити ці зміни внаслідок того, що дитину виношує жінка. Як правило, лише через декілька місяців після народження дитини чоловіки починають входити в роль батька.

Необхідно розуміти, що відмова чоловіка від дітей не в якому разі не означає, що він не бажає їх. Найчастіше ними рухає страх, і не більш того, не варто сприймати поведінку чоловіка як небажання бачити вас і в ролі матері.

Для того, щоб допомогти чоловіку справитися з страхом появи в сім’ї дитини, залучіть ваших друзів, близьких, у яких вже є діти, попросіть їх ненавмисно розповісти про те, що з появою дітей світ не міняється в гіршу сторону, про те, як весело можна проводити час всією сім’єю, про те, скільки приємних хвилин подарували їм діти.

Якщо ви вже чекаєте дитину, дайте зрозуміти вашому чоловіку, що вам зараз як ніколи необхідна його підтримка і розуміння, постарайтеся пояснити, що його негативне відношення до ситуації лише примушує вас страждати, наводить депресію.

Поговоріть з чоловіком про його страхи, розташуйте його до щирої розмови, в ході якого ви б разом спробували розв’язати проблему батьківства.

Джерело: veslo

Поділитися в...

Вас може зацікавити...