Якпідібати мозаїку для ванної кімнати

vascarpa 0041

Вибрати оздоблювальний матеріал для ванної кімнати – завдання не з простеньких. Адже її інтер’єр повинен бути не тільки красивим, але і функціональним.

Привабливий зовнішній вигляд ванної покликана створити мозаїка. Вона естетична і проста у догляді. Використання мозаїки дозволить створити розкішну ванну, яка буде виглядати стильно і сучасно.

Історія застосування мозаїки в дизайні ванної коріннями йде далеко в минуле. Мозаїка є найдавнішим видом мистецтва, яке живе і понині. Цей матеріал  красивий, міцний і довговічний. Відомо три види матеріалу для виготовлення мозаїки: скло, кераміка і камінь. Для дизайну ванної кімнати доцільне застосування мозаїки зі скла, так як воно має певні властивості. Найголовніше те, що скло водотривке. Йому не страшні температурні перепади, механічні пошкодження. Це середовище несприятливе для розвитку бактерій.

Велику роль у міцності вже викладеною мозаїки відіграє правильний клей. Важливо, щоб для скляної мозаїки використовувався якісний клей білого кольору. Це додасть виразності прозорим частинкам скла.

Виглядає мозаика зі скла просто чудово! Нею можна прикрасити майже будь-яку поверхню ванної кімнати. Використовується мозаїка всіляких кольорів, форм, розмірів. Все залежить від вашої фантазії та вмілих рук дизайнера чи чоловіка. З її допомогою можна створювати не тільки незвичайні орнаменти і малюнки, а й цілі твори мистецтва.

Найпопулярніша форма мозаїки зі скла – квадратна. Щоб зображення було більш точним, застосовують мозаїку дрібну, майже крихітну. А взагалі вона випускається різної форми – у вигляді ромба, овалу, прямокутника. Необхідний колір мозаїці надають різні оксиди металів, які додаються в вихідний матеріал в процесі виробництва.

Кольори мозаїки для ванної кімнати найрізноманітніші. Все залежить від дизайну інтер’єру. Але більш доречним є застосування білих, блакитних, бірюзових, зелених відтінків.

Також для обробки ванної кімнати застосовують смальтову мозаїку. Її поверхня матова, завдяки спеціальній технології виготовлення вона ніби світиться зсередини.

Якщо в інтер’єрі потрібно створити ефект морського берега, застосовують мозаїку з каменю або кераміки.

Красиво виглядає комбінування мозаїки з керамічною плиткою. З її допомогою можна створювати різні переходи кольорів – від темного до світлого, а використовуючи контрастні кольори, втілювати в життя ефектні візерунки.

Варіантів обробки ванної кімнати мозаїкою безліч. Все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей. А ось вам декілька готових рішень, які можуть вас надихнути.

[nggallery id=9]

Поділитися в...

Вас може зацікавити...