Якого кольору будуть очі у вашої майбутньої

Якого кольору будуть очі у вашої майбутньоїСпокон століть поети оспівували у своїх творах чарівних жінок і справжніх чоловіків. При цьому, коли мова заходила про зовнішність, обов’язковим елементом оповідного образу героя були очі: загадкові смарагдові, що ваблять карі, ясні блакитні, холодні сірі і т.д., і т.п. Протягом тих же тисяч років ціла когорта найрізноманітніших магів, шаманів і жерців намагалися розгадати загадку кольору, який дістався тій чи іншій людині.

Нам з вами пощастило. Сьогодні вчені здатні з достатньою часткою ймовірності передбачити, на кого буде більше схожий майбутній малюк.

Генетична схильність

Більше ста років тому вчений чернець Грегор Мендель відкрив, так званий, закон спадкування. Він доводив, що чорний (карий) колір в природі є домінуючим. Іншими словами, малюк, у якого батьки були блондинами, швидше за все, народиться світленькі. Але якщо тато чи мама володіли темною шевелюрою, максимум, на що може розраховувати дитина – русявий колір волосся. Те ж правило стосується і відтінку очей, а також решті зовнішності.

До речі, прихильники цієї теорії стверджують, що, завдяки глобалізації, вже до середини нашого століття на Землі не залишиться жодної натуральної блондинки, бо сьогодні просто не залишилося абсолютно замкнутих поселень білявої раси.

Щоб краще зрозуміти принцип Менделя, звернемося до таблиці.

таблицяХарактер і колір очей

Якщо ви вже прикинули як, приблизно, буде виглядати ваш малюк, то можна спробувати спрогнозувати і його майбутній характер. Принаймні, імениті астрологи впевнено наполягають на існуванні зв’язку між кольором очей і темпераментом, а значить і долею дитини.

1.Блакитноокі люди часто народжуються фантазерами. Вони ранимі й вимогливі до оточуючих.

2.Синьоокі жінки – чутливі й ніжні. Чоловіки вміють керувати, але роблять вони це досить ненав’язливо.

3.Сірі очі – ознака інтелекту і відмінної організованості. Їхні власники практичні, вміють вирішувати проблеми без сторонньої допомоги.

4.Зеленоокі зазвичай добрі і терпимі, але тільки до близьких людей. Ворогам не варто розраховувати на їх поступливість. Володарі зеленого відтінку практично завжди домагаються свого.

5.Світло-Карий (медовий) погляд зустрічається у скромних, іноді трохи замкнутих людей. Проте його власники надійні, їм складно нав’язати свою думку.

6.Темно-карі очі говорять про високу енергію та любові до життя. Нерідко їх господарі наділені особливим шармом.

Цікаві наукові факти

Володарі блакитних очей, насправді … мутанти. Так, так, саме так. Вчені довели, що, приблизно, 10 тисяч років тому такого відтінку у людей не існувало. Більш того, всі блакитноокі мають одного загального предка.

Якщо ви уважно читали статтю, то вже, швидше за все, здогадалися, що найбільше людей на нашій планеті володіють карим кольором очей. А кого ж найменше? Виявляється зеленооких. Звабливий смарагдовий відтінок належить лише кожному 50-тому з нас. Саме тому, з давніх часів, таким везунчикам любили приписувати різні магічні здібності. І, залежно, від культурних традицій, або почитали, або палили на вогнищах.

Крім перерахованих вище варіантів на землі зустрічаються ще й люди з червоними очима. Це – альбіноси. У них практично немає меланіну, тому погляд виглядає трохи лякаюче через кровоносні судини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...