Який тренажер краще для схуднення в домашніх умовах

тренажер для схудненняПроблема зайвої ваги турбує багатьох людей, так як зайві кілограми не тільки псують фігуру, а й призводять до цілого ряду захворювань. З цією проблемою борються по-різному – хтось сідає на дієту, хтось – намагається позбутися надлишків жиру за допомогою пробіжок, а хтось – віддає перевагу заняттям на спортивних тренажерах. Еліптичні тренажери для схуднення вже міцно увійшли в побут людей, вони все частіше стають неодмінним атрибутом в будинку, благо сьогодні їх різноманітність дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант для будь-якої людини, яка піклується про своє здоров’я. Однак при всьому розмаїтті зовсім не просто визначиться в тому, який тренажер є кращим для схуднення. Спробуємо зробити правильний вибір.

Спортивні тренажери для схуднення

Як відомо, тренажери поділяються на два види – силові і так звані кардіотренажери. І якщо силові тренажери в основному призначені для зміцнення і підтягування певної групи м’язів, то кардіотренажери якраз спрямовані на те, щоб позбутися зайвого жиру і скинути кілька непотрібних кілограм, при цьому вони також зміцнюють серцево-судинну і дихальну системи, і служать непоганим засобом для зміцнення м’язів.

Для того, щоб позбутися зайвих кілограмів, головним чином потрібно розуміти, що заняття на тренажері повинні виконувати дві основні задачі:

  • по-перше, чим більше задіяних під час тренування м’язів, тим більше спалюється калорій, що збільшує ефект,
  • по-друге, при виконанні вправ в організм має потрапляти якомога більша кількість кисню, який сприяє спалюванню жиру.

Виходячи з цих вимог, і розглянемо основні види домашніх тренажерів для схуднення.

1. Тренажер бігова доріжка

Тренажер бігова доріжка є одним з найбільш популярних домашніх тренажерів для схуднення. Заняття на ньому змушують працювати досить велику групу м’язів, і, крім того, під час тренування людина дихає глибоко, насичуючи організм киснем. До недоліків цього тренажера можна віднести навантаження на суглоби, що може стати причиною хворобливих відчуттів.

2. Тренажер степпер

Тренажер степпер, що імітує підйом по сходах, досить ефективний для зниження ваги, однак при заняттях на ньому задіяні лише м’язи ніг і тазу, що знижує кількість спалюваних під час тренувань калорій.

3. Велотренажер

Велотренажер також змушує працювати обмежену кількість м’язів – в основному в області стегон. Для збільшення ефективності на ньому необхідно займатися дуже інтенсивно, щоб збільшити кардіонавантаження, яке допоможе посилити обмін речовин і привести до загальної втрати ваги.

4. Гребний тренажер

Гребний тренажер є чудовим снарядом для збільшення надходження кисню в організм, проте його навантаження в першу чергу спрямована на м’язи в районі плечей.

5. Еліптичний тренажер

А ось еліптичний тренажер є найбільш оптимальним з усіх спортивних тренажерів для схуднення. Це цілий комплекс, який багато в чому поєднує в собі і велотренажер, і бігову доріжку, і степпер. При заняттях на ньому працює відразу кілька груп м’язів – і м’язи плечового пояса, і м’язи живота, і м’язи нижніх частин тіла. Рухи і навантаження на ньому плавні, без особливого навантаження на хребет і суглоби. Дихання глибоке і рівномірне.

Таким чином, з усіх основних кардіотренажерів, саме еліптичні домашні тренажери, або як їх ще часто називають – орбітреки, є кращим вибором для бажаючих позбутися обридлих зайвих кілограм.

Проте, при виборі найбільш оптимального спортивного тренажера для схуднення для занять вдома, необхідно керуватися ще й іншими, не менш важливими, факторами. Як то:

  • Думка лікуючого лікаря,
  • Розміри житла,
  • Кількістю наявних у розпорядженні коштів на купівлю тренажера.

Де купити орбітрек

В наш час купити орбітрек дешевше за все в онлайн магазині. Ми рекомнедуємо спеціалізований сайт fitness-boutique.com.ua з найдоступнішими цінами в Україні.

 

Прийнявши всі ці фактори і визначившись який тренажер краще для схуднення, приступайте до занять. І пам’ятайте, що заняття повинні бути регулярними, інакше їх ефективність буде невисока.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...