• Без категорії

Яким повинен бути макіяж після 20

Макіяж після 20Найголовніше правило для молодих жінок не «одягати все найкраще сьогодні», тобто не потрібно все що є у вас в косметички відразу застосовувати, у всьому потрібно почуття міри.

Для детального розгляду поділимо відразу макіяжі на два типи: денний та вечірній.

Денний макіяж. Тут слід використовувати неяскраві кольори, які не будуть кидатися в очі ваших одногрупників чи колег по роботі, але в той же час допоможе вам звернути на себе увагу, оскільки він найбільш женственен і м’який.

Для досягнення такого ефекту потрібно використовувати ніжний рожевий або персиковий блиск, основу під колір вашої шкіри, подовжує туш і бежеві тіні дл очей. Все це потрібно робити якісними кистями і при хорошому володінні ними, адже якщо ви будете використовувати стандартний аплікатор, то замість виразних очей ви отримаєте «брудні очі».

У денному макіяжі не повинно бути чітких ліній, все повинно бути плавно і з переходами тонів і кольорів. Використовувати яскраві або виділяються кольору в макіяжі для дівчат після 20 років можна тільки якщо це буде підкреслювати ваш одяг.

Можна експериментувати з бірюзовими, зеленими, синіми квітами, але чим ближче до 30, тим менше цих експериментів повинно бути.

Вечірній макіяж. Для чого ж потрібен вечерні макіяж? Звичайно ж для того щоб підкреслити свою екстравагантність, щоб показати, що ви мисливець, яка вийшла на нічне полювання. Головною особливістю такого макіяжу є його кольорова підводка очей і використання яскравих тіней, які наносяться на все віко.

Відштовхуючись від кольору очей і волосся можна виділити наступні колірні рішення. Для брюнеток підійде зелений і фіолетовий кольори, а для блондинок і шатенок зелений залежно від кольору очей. Важливо щоб підводка та тіні били однаковими за кольором.

Також можна зробити акцент на губи, а не на очі, для цього можете сміливо вибрати будь яскравий колір – це класика.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...