Яким ім’ям назвати дівчинку?

Яким ім'ям назвати дівчинкуПерефразовуючи слова пісні з кінофільму «Веселі хлопці», можна сказати: «Як багато діточок хороших, як багато ласкавих імен …». Але батькам хочеться назвати свого малюка якось по-особливому. Яким ім’ям назвати дівчинку, щоб воно було і рідкісним, і милозвучним, і щоб у ньому було закладено певне смислове навантаження, яке буде розкривати характер малятка.

Можна віддати данину моді, і назвати маленьку принцесу найпопулярнішим і найбільш частим на сьогоднішній день ім’ям. Як правило, таке ім’я актуальне, красиве, сучасне.

Деякі батьки йдуть наперекір моді, і вибирають для своєї крихітки незвичайне, оригінальне ім’я, яке не тільки рідко зустрічається, але і здатне підкреслити індивідуальність дорослої власниці імені. Але ніхто не може спрогнозувати, якими рисами характеру буде володіти дитина. Чи зможе вона з гордістю носити ексклюзивне ім’я до кінця свого життя або ж по досягненні повноліття відправитися в ЗАГС, щоб змінити своє ім’я.

Перш ніж назвати своє дитя оригінально, мама і тато можуть продумати варіанти імені, що мають звичні форми. Наприклад, батьки дуже хочуть назвати свою дівчинку Росія. Можна уявити, як непросто буде жити дитині надалі з таким унікальним ім’ям. Дорослі можуть розглянути інші варіанти, близькі за формою і значенням – Россана, Росслава, Роксана і тд.

Начитавшись книг, надивившись серіалів і фільмів, батьки часто називають своїх дівчаток іменами героїнь з книг і мильних опер. Один час, коли російський кіноринок заполонили західні фільми, поширилися такі імена, як Ізаура, Марісоль, Іден, Лаура, Луїза та ін. По-перше, такі фільми зі зрозумілих причин швидко забуваються, а нетипове ім’я буде викликати в навколишніх мінімум здивування. По-друге, батьки очікують подібності між дитиною і книжковою або екранною героїнею. Дорослі часто самі розчаровуються у своєму виборі, коли розуміють, що спостерігається повна невідповідність характерів.

Деякі молоді батьки віддають перевагу старовинним іменам і часто називають своїх дівчаток на честь бабусь, прабабусь. Знову ж тут можуть спостерігатися дві крайності. Одні батьки називають новонароджених Мотею, Теклею, Дусею, Глафірою ін. А є більш милозвучні імена. Вони більше підходять до сучасного світу – ім’я Єлизавета, Аріна, Катерина, Антоніна, Алевтина.

Необхідно враховувати ще один момент. При виборі імені, слід знати його походження, його коріння, переклад. Якщо в імені зустрічаються тверді дзвінкі приголосні «Р», «Ж», «В», «З» та ін, то характер дівчинки буде таким же твердим, упевненим, напористим. До таких імен належать Лариса, Жанна, Регіна, Ірина. Якщо в імені присутні дзвінкі, але м’які приголосні: «Л», «С», «М», «Н» та ін, то у малятка буде формуватися дуже м’який і поступливий характер .. Такими іменами є Юлія, Ніна, Світлана, Наталія, Міла.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...