Який шампунь вибрати

Який шампунь вибратиГасла косметичних компаній кричать про те, що їхня мета зробити наше волосся красивими, здоровими і шовковистим, але не варто забувати, що роблять вони це не для того щоб ми виглядали на всі 100, а щоб заробити – це їх головна мета. Якість продукції не завжди співрозмірна з її ціною, тому до косметики варто ставитися з обережністю. Так, неправильно підібраний або неякісний шампунь може призвести до випадання волосся, їх хвороб чи появі лупи.

Пропонуємо вам звернути на наступні правила, які стануть в нагоді вам при покупці шампуня.

Правило 1. Ніколи не купуйте шампунь на неорганізованих торгових точках, з рук канадських хлопчиків і просто продукцію сумнівних торгових марок інакше ви ризикуєте не зміцнити, а вбити своє волосся разом з шкірою голови.

Правило 2. Обов’язково погляньте на дату виробництва товару, і термін його зберігання, не забувайте вам ще ним користуватися потрібно буде не один місяць. Зверніть увагу де стоїть пляшка з шампуню, чи не потрапляють на неї прямі сонячні промені.

Правило 3. Купуйте тільки перевірені засоби відомих брендів або рекомендованих подружками, а не невідомі підвальні марки.

Правило 4. Якщо у вас чутлива шкіра або ви страждаєте від алергії, тоді обов’язково зверніть увагу, чи є на упаковці відмітка, що шампунь пройшов дерматологічний контроль. Найбільш відповідними будуть не підфарбований і нейтральні по запаху шампуні.

Правило 5. Виходячи з типу свого волосся підберіть свій шампунь саме для свого волосся. Зверніть увагу на миючу складову, це повинні бути або детергенти – сурфактани. Кращі шампуні містять у собі натрію лайріл сульфат.

Ось такі нехитрі правила допоможуть підібрати правильний шампунь і не нашкодити настільки красивому скарбу як ваше волосся.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...