Який посуд необхідно мати на кухні

Який посуд необхідно мати на кухні

В кожного на кухні є набір посуду, одним він здається недостатнім, маленьким, іншим недостатньо великим. Комусь вічно мало місця і звичайно чогось не вистачає. Які необхідні кухонні предмети треба завжди мати під рукою, щоб приготувати смачну і корисну домашню трапезу, навіть якщо ви тільки вчитеся готувати. Давайте підемо по порядку.

Каструлі.

Каструль має бути кілька – мінімум дві для маленької сім’ї (об’ємом півтора і три літри), максимум – п’ять (від одного до п’яти літрів), а якщо у вас велика кухня, можете зберігати хоч двадцять. Такі каструлі продаються в наборі по кілька штук. Крім того, каструлі одного дизайну виглядають набагато цікавіше і акуратніше, ніж різномасті кухонні предмети. В ідеалі вам потрібен один сотейник для приготування маленьких порцій їжі і варіння яєць, одна трилітрова і одна п’ятилітрова каструлі для приготування супів і страв на друге. Деякі господині мають пароварку, але це скоріше підходить до прихильників здорового способу життя. Якщо ви віддаєте перевагу тушкувати страви, для цього потрібна каструля з товстим дном.

Сковорідки.

Природно, їх теж має бути кілька. Мінімум три: одна невелика, одна середня, одна велика. Будь-яка одна з них повинна бути з товстим дном для тушкування. Якщо ви любитель млинців, продаються спеціальні млинцеві сковороди. Використовуйте сучасні антипригарні або чавунні сковороди, все залежить від ваших уподобань.

Посуда для духовки.

У вас повинно бути хоча б два дека (як правило в наборі з духовкою їх два). Якщо ви запікаєте регулярно дві форми для запікання – маленька і середня. Тушкувати в духовці краще в гусятниці. Просунуті господині мають до того ж горщики для запікання. Не забудьте, що для випічки необхідна скалка.

Решта посуду.

Один з головних предметів – чайник. Їх, звичайно, повинно бути як мінімум два – один для кип’ятіння води і маленький заварювальний.

У кожної поважаючої себе господині є друшляк для макаронів і миття фруктів. У просунутої господині є ще й сито.

Джентльменський набір для кухні: шумівка, віничок для збивання, ополоник, лопатка, молоток для відбивання м’яса, консервний ніж, штопор. Продаються, як правило, всі разом.

Ще має бути хоча б одна універсальна тертка для овочів або набір декількох.

Ножі – мінімум три штуки: для м’яса і риби, для овочів і для хліба. Багато хто має п’ять і більше ножів, все залежить від ваших потреб. Кілька обробних дощок обов’язкові на кухні – окремо для овочів, хліба, м’яса.

Побутова техніка для кухні.

М’ясорубка – електрична або механічна.

Для просунутих: міксер, блендер, кухонний комбайн, соковижималка, пельменниця, мультиварка та інше.

Ми перерахували обов’язковий набір кухонного посуду. Але ще існує мільйон видів іншого посуду – пароварки, млинниці, кришталь та інше, які можна придбати на http://posuda-optom.com.ua/. Але і з таким набором всі повсякденні страви вам не страшні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...