Які жіночі якості цінує чоловік?

Які якості цінує чоловікСтрункі ноги, чудові груди, гарна посмішка і чарівний вид – ніхто не залишиться байдужим до всіх цих даних. Особливо чоловіки – великі любителі краси. Ця любов до зовнішньої краси може довести чоловіків “до ручки”. Коли захоплення зовнішньою красою відступає у фоновий режим, на сцену виходять особисті якості, які залишилися непоміченими. Саме тоді свою даму чоловік зовсім по-іншому оцінює.
Гумор жінки так важливий для чоловіка, як краса її струнких ніжок. Здатність сприймати будь-які ситуації з гумором – це робить реально мудру жінку з чоловічої точки зору. Чоловік любить жінок, які в змозі підтримати гумористичну і веселу розмову.
Інтелект, краса і розум – це жіноча зброя, якому навіть найдосвідченіший чоловік не може чинити опір. Мудрі жінки в 2 рази кращі, тому що пишаються не тільки зовнішніми даними, але розумом і знаннями.
Вмійте слухати, адже чоловіки люблять говорити. Вони також потребують дорогоцінних слухачів, які поділяють їхні проблеми і т.д. Навчіться бути гарним слухачем і ніколи не переривайте вашого чоловіка вигуками, на кшталт “Дорогий, подивися на мої нігті!”.
Готовність до компромісу в спільному житті показує, що жіночі бажання і прагнення не завжди збігаються. У разі конфліктних ситуацій необхідно йти на компроміси, щоб зберегти мир і гармонію у стосунках. Примус для отримання бажаного за будь-яку ціну розглядається чоловіками як дитячі капризи, це ігнорується ними. Готовність йти на компроміс перешкоджає порожнім аргументам і образам, чого чоловіки не люблять.
Небажання до змін в повсякденному житті руйнує стосунки швидше, ніж ви думаєте. Немає нічого гіршого для відносин, ніж чоловіча нудьга. Чоловік дуже любить змінювати навколишній світ. Не обов’язково проводити глобальні зміни, такі як поїздки на інший кінець земної кулі. Здивуйте свого чоловіка чимось, що знаходиться в повсякденному житті.
Що може бути краще для чоловіка, ніж жінка, яка є прекрасною домогосподаркою з дивовижною кулінарною вишуканістю. А завтра – тигриця любові втамовує свій голод. Жінка повинна бути готова в будь-яку хвилину відповісти на раптовий імпульс чоловіка і на його “божевільні” дії.
Для чоловіків важливо, щоб жінка була товариською і здатною вести вільну дискусію з його компанією. Зрештою, його друзі багато значать для нього, тому важливо знайти з ними спільну мову.
Поважайте свою сім’ю. Досягнення домовленості між жінкою та родичами чоловіка, є важким завданням, особливо коли мова заходить про його матір, або, вірніше, про вашу свекруху (можливо майбутню). Вам потрібен повний арсенал доброчесних якостей, щоб виграти. Якщо ви не відчуваєте любов до сім’ї, то принаймні поважайте їх. Чоловік цінує здатність жінок підтримувати добрі стосунки зі своїми родичами, тому що це показує повагу і до нього.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...