• Без категорії

Які запахи збуджують чоловіків

які запахи збуджують чоловіківНаш нюх – це близько 90% всієї інформації, яку ми сприймаємо із зовнішнього світу. А так як секс, відносини, сім’я займають основну, ну або лідируючу роль в нашому житті, вам обов’язково потрібно знати, які запахи збуджують вашого обранця, а також які запахи допоможуть залишити незабутнє враження після вашої зустрічі. Адже скільки чоловіків, стільки й смаків, але вчені все ж вивели ряд основних запахів, якими ваш партнер буде захоплюватися завжди.

Природний запах тіла

Цей запах займає перше місце в списку найбільш збудливих запахів для чоловіків. Так, організм виділяє невидимі оку феромони, які і є визначальними при виборі чоловіка своєї коханої.

Інтенсивніше за все такі феромони виділяються в області грудей, пахв, геніталій і під носиком. Чоловік блискавично зчитує таку інформацію, і негайно ж може визначити, підходить йому дівчина чи ні.

Мускус

Кажуть, що мускус раніше добували з особливою залози певного виду оленів – кабарги. Але на сьогоднішній день вчені навчилися штучно добувати цей запах, що і до цього дня використовується в багатьох духів.

Запах мускусу немов чарівне зілля впливає на чоловіків. Запах його дуже стійкий і привабливий. Тому якщо ви купите духи з нотками мускусу, ваш чоловік буде зачарований вами на довгий час. Але мускус застосовують лише в дорогих парфумах, тому в такій справі скупитися не варто.

Мускат

Ще в Давньому Римі і Греції була відома користь мускатного горіха. Олія, що виходить після обробки кісточок мускату просто незрівнянна на запах. Запах мускату терпкий, гіркуватий, з легкими відтінками гостроти. Словом такий зігріваючий запах впливає на чоловіків як не можна краще.

Мускат розслабляє сексуально, покращує настрій, розпалює фантазію. Байдужих чоловіків до такого запаху просто немає. Аромат приємно лягає на тіло своєї власниці, і немов огортає її теплом і таємничістю, який будь-який чоловік відразу захоче розгадати.

Ефірні олії

Коли в стародавні часи ще не вміли добувати масла з квіток рослин, дівчата приймали ванни з цих рослин. Ефект був практично той самий. Але в сучасному світі, в аптеках можна знайти ефірні олії на будь-який смак.

Обзавестися варто оліями, зробленими з жасмину, троянди, іланг-ілангу, гіркого мигдалю, а також лаванди і бергамота.

Додавайте їх в крем, шампунь, або просто в ароматичні свічки. Випари ефірних масел відразу ж відчує ваш коханий.

Але все ж варто уникати харчових запахів – шоколаду, полуниці, а також запахів певних квітів і навіть цитрусових. Залиште це для своїх подруг, і власного задоволення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...