Які трав’яні чаї я можу давати дитині

Для маленької дитини ви можете стати справжнім майстром у формуванні унікальних зборів для чаю, поєднуючи безпечні трави, фрукти, насіння. Або скористайтеся готовими до вживання дитячими напоями.

Які саме чаї і як ви можете приготувати для вашої дитини в домашніх умовах?

Фенхель: як зробити чай для дітлахів
Крихітні зерна мають такий самий ефект, як і насіння кропу. Заварюйте їх для себе (якщо ви годуєте грудьми) та для маленького (якщо він на штучному вигодовуванні) – і надлишок повітря в животику більше не буде непокоїти вашу дитину.

Чай з кропу для малюка
Насіння кропу допомагають вирішити проблему коліків у дітей досить швидко. І якщо раніше шукали водичку з кропу в аптеках, то тепер можна просто купити чайок, що містить цілюще насіння. Ви легко приготуєте напій, заваривши їх у чайничку. Давайте малюку між прийомами їжі.

Ромашка для одужання
Ця рослина відома своїми лікувальними властивостями. Чай із ромашки м’яко діє на шлунково-кишковий тракт, налагоджує його роботу, допомагає в разі розладів, нетравлення. Це тому, що ромашка дуже хороший антисептик. До речі, це була англійська традиція, лікувати болі в животі чаєм із ромашки. Це дійсно допомагало! До речі, можна пити як теплим, так і холодним.

Фруктовий чай для дітей
Якщо є сушарка на фермі, то ви, ймовірно, зібрали багато фруктів, ягоди на зиму. Використовуйте їх для приготування напоїв. Додати сушені яблука, груші, сливи, вишні… Мало того, що такі чаї дуже люблять дітей, тому вони також зміцнюють імунну систему.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...