Які професії небезпечні для вагітності

Які професії небезпечні для вагітностіМожна сказати, що практично будь-яка професія може стати небезпечною для вагітної жінки. Постійна напруга, хвилювання, сторонні запахи і стомлення впливають не тільки на її організм, але і є стресом для плоду, що розвивається.

Якщо роботодавець не надто багато уваги приділяє охороні праці, то небезпечною може стати будь-яка робоча професія. Особливо сильно це залежить від специфіки трудової діяльності. Лаборант хімічного аналізу, навіть не перебуваючи в лабораторії, не зможе уникнути впливу викиду в атмосферу відпрацьованих речовин і газів. Що тоді можна сказати про здоров’я жінки, яка працює у виробничих цехах? Крім цього, існують такі фактори, як вібрація, пил, випромінювання, перегрівання, сильні звуки. Працюючи в таких місцях, вагітна жінка щодня наражає на небезпеку себе та ненароджену дитину.

Існує кілька професій, які вважаються абсолютно жіночими, але тим не менш є найбільш небезпечними для здоров’я. Мова йде про жінку, що не обтяжена вагітністю. Але уявіть собі, як все це може відбитися на ній, якщо вона завагітніє?

Секретар. Здавалося б, сама жіночна спеціальність. Але врахуйте, що кілька годин робочого часу жінка проводить за комп’ютером. Отже, і мати, і дитя піддаються випромінювання. Від постійного стукання пальцями по клавіатурі німіють кисті і зап’ястя. Порушується кровообіг. Переслідують ниючі болі, які посилюються в нічний час. Додайте до цього постійну вправу «встати – сісти» для того, щоб проводити відвідувача в кабінет шефа або, навпаки, перегородити дорогу. Крім того, деякі начальники мають звичку зривати роздратування на своїй секретарці. Значить і мати, і дитина отримають деякі нервові розлади.

Учитель. Навантаження на голосові зв’язки часто призводить до ангіни. Задня стінка гортані стає абсолютно беззахисною перед арміями мікробів. Все це викликає постійні захворювання дихальних шляхів і, як наслідок, важкі ускладнення. А підростаючий малюк має шанс ще в утробі матері познайомитися з усіма проявами класичного бронхіту, тонзиліту, фарингіту, ларингіту і т.д.

Продавець. В її обов’язок входить стояти на ногах протягом практично всього робочого дня. Постійна напруга ніг не проходить безслідно. У більшості випадків милі дами починають страждати варикозним розширенням вен. Що знову-таки веде до порушення кровопостачання і можливого кисневого голодування немовляти.

Багато дівчаток мріяли стати стюардесами. На щастя, мрія здійснилася не для всіх. Постійна зміна тиску, вібрація, озон, шум призводять до порушення розвитку плоду, завмирання вагітності і, відповідно, до викидня.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...