Які прикраси носити цієї весни: поради експерта

ПусетикафаТренд 1. Сережки-трансформери
Кафи в цьому сезоні як і раніше актуальні. Але у них з’явилися конкуренти – Пусети. Сережки-трансформери – справжня палочка-виручалочка і економія коштів, між іншим. В одному такому комплекті у вас і пусети, і Каффа, і сережки з китицями. Дуже зручно і можна чергувати за настроєм і стилем одягу.
«Цієї весни і літа в моді одночасно вироби з великими каменями і витончені крихкі прикраси», – розповіла дизайнер Ольга Кенігсон.
Великі кільця теж  актуальні

Тренд 2. Польове забарвлення
Блакитний, рожевий, жовтий – найактуальніші кольори цього сезону. І в одязі, і, відповідно, в прикрасах.
«Пам’ятайте, що кольорові камені повинні гармоніювати з кольором одягу, – попереджає Ольга Кенігсон. – Щодо білих каменів і перлів все набагато простіше. Вони підходять абсолютно до будь-якого кольору вашого наряду ».

Слейв-браслети1 Слейв-браслети2Тренд 3. Браслети на долоню
Слейв-браслети – це must have будь-якої модниці. Для тих, хто ще не в курсі, – це браслет, який з’єднується ланцюжками з кільцем. В результаті у вас прикрашена вся кисть. Знову ж практично і красиво. Є ще окремі браслети на долоню. Вони надягають не так на зап’ясті, а трохи нижче.
«Багато зірок шоу-бізнесу вже обзавелися головними трендами цієї весни, – розповіла Ольга Кенігсон. – Як правило, знаменитості воліють активні аксесуари, тому особливою популярністю користуються сережки-пензлика «Tassel», великі сережки «Fantasia», Каффа-трансформер «Rihanna Diamonds», браслети на долоню і слейв-браслети ».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...