Які потрібні речі для новонародженого

Які потрібні речі для новонародженогоУ будинок, де чекають довгоочікуваних новин з пологового будинку, приходить радісна звістка – ще один чоловічок з’явився на світ. Рідні з хвилюванням очікують маму і малюка, ще і ще раз із занепокоєнням перевіряючи: чи все куплено новонародженому, що знадобиться в найважчий перший місяць. Хтось вірить у прикмети і не купує потрібне до пологів. У такому випадку тим більше список всього необхідного для майбутнього сина чи доньки повинен бути вивірений до дрібниць.

Куточок для новонародженого завжди організовується у світлій частині кімнати. Крім обов’язкового ліжечка і столу (для сповивання, проведення масажу, гімнастики) бажано мати спеціальну шафку або комод для білизни, поличку для зберігання предметів і засобів догляду за новонародженим.

Матрац в ліжечко переважно придбати трав’яний або ватяний – поролоновий НЕ гігієнічний. Якщо ви не купуєте спеціальний пеленальний столик, можна використовувати для цих потреб звичайний стіл. Його слід покрити окремим м’яким байковим покривалом, потім – товстою поліетиленовою плівкою або дитячою клейонкою, а зверху покласти м’яку пелюшку.

З «великих» речей, безумовно, знадобляться коляска і ванночка для купання. Придбання спеціальних підставок, подушок в ванночку – на розсуд батьків. Без них в перший місяць можна обійтися, як обходилися без них наші бабусі.

Основний перелік предметів догляду за новонародженим:
1. Термометр 1 (вимірювати температуру тіла).
2. Термометр 2 (вимірювати температуру води).
3. Термометр 3 (вимірювати температуру повітря).
4. Трубочка для відводу газів.
5. “Клізма” (балончик).
6. Ємність з кришкою для гігроскопічної вати.
7. Маленькі ножички для нігтів (для новонародженого).
8. Ножиці з тупими кінцями.
9. Засоби для обробки складок шкіри: спеціальне масло з аптеки або простерилізоване рослинне масло, вазелінове масло, дитячий крем, зеленка, марганцівка, присипки.
10. прокип’ячені пластикові або скляні ємності (30-100 мл) для чаю і води.
11. Соски для пляшечок (з дірочкою на вік від 0 до 6 місяців або менше).
12. Соски-пустушки.
13. Спеціальні вологі серветки для догляду за новонародженим.
14. Підкладні клейонки різних розмірів (так звані дихаючі, з полівінілхлоридним покриттям, але краще традиційні – прогумовані, на тканинній основі). Для зручності та скорочення обсягів прання все частіше використовуються одноразові пелюшки.

З одягу для новонародженого знадобляться:
– Від 10 до 15 сорочечок, тонких бавовняних і жаргонних;
– Від 20 до 25 тонких бавовняних і від 10 до 15 теплих пелюшок (з фланелі);
– Від 20 до 25 марлевих підгузників (або памперсів – з розрахунку до 7 в день);
– 4 6 трикотажних бавовняних кофтинок;
– 1-2 пікейних ковдри, 1 байкова ковдра, 1 теплу ковдру.

Джерело

Поділитися в...

Вас може зацікавити...