Які помилки ти здійснюєш при покупці бюстгальтера

Які помилки ти здійснюєш при покупці бюстгальтераМи завжди ретельно вибираємо плаття або джинси, а ось нижня білизна ніколи не заслуговує такої пильної уваги. А даремно!

Недооцінюєш свій розмір

Пишні груди, спокусливо виглядають з глибокого вирізу, – це добре, але твій бюст ні в якому разі не повинен вивалюватися з бюстгальтера. Одягни бюстик і уважно подивися на себе в дзеркало. Груди повинні ідеально “лягти” в чашечки.

Переоцінювати свій розмір

Коли розмір чашки занадто малий, це, ймовірно, означає, що розмір пояса занадто великий. Якщо ти можеш помістити більше, ніж два пальці між поясом і спиною, значить цей бюстгальтер тобі не підходить. Вибери модель з меншим обхватом і великим розміром чашки.

Купувати однаковий розмір у різних брендів

Найчастіше розмірна сітка змінюється від бренду до бренду. Більшість про це не знають і купують один і той же розмір завжди і всюди. Можливо, тобі доведеться приміряти декілька моделей з різним розміром пояса і обсягом чашки, перш ніж знайти ідеальний бюстгальтер.

Купувати однаковий розмір 10 років поспіль

Якщо в університеті ти носила бюстгальтер 34C, то цілком ймовірно, що через багато років твої груди змінилися. На це могли вплинути вікові і гормональні зміни, вагітність, набір або втрата ваги.

Скупитися на якості

Дешева нижня білизна може виглядати нітрохи не гірше, ніж дорога, але вона, на жаль, недовговічна. Витраться один раз – дорогий і якісний бюстгальтер витримає випробування часом. Зазвичай, нижня білизна служить не один рік, тому важливо, щоб вона зберігала первинний вигляд і форму як можна довше.

Вибирати бюстгальтер самостійно

Багато дівчат соромляться звернутися до консультанта, покладаючись на свій досвід. Це груба помилка. Професіонал допоможе тобі підібрати ідеальну модель і форму. В кінцевому рахунку, п’ять хвилин сорому – ідеальна білизна на роки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...