• Без категорії

Які особливості виховання формують відношення чоловіка до дружини?

Які особливості виховання формують відношення чоловіка до дружини?

Як показує практика, на поведінку чоловіка (як і жінки) в сім’ї впливає ряд як суб’єктивних, так і об’єктивних чинників.

До основних суб’єктивних чинників, як правило, в числі інших чинників, відносять:

особливості характеру;

мотивацію;

стан здоров’я.

До основних об’єктивних чинників нерідко зараховують навантаження чоловіка на інших напрямах.

Саме ці чинники і оцінюють, в першу чергу, при аналізі поведінки партнера.

При цьому кожний з цих параметрів є синтетичним.
Наприклад, слід враховувати властивості характеру, культивовані в процесі виховання у чоловіка як:

представника статі;

члена конкретної сім’ї або іншої групи осіб.

Таким чином оцінюються причини поведінки в сім’ї того або іншого чоловіка.

Мотивація – важливий для чоловіка чинник. Якщо помисли чоловіка направлені на заробляння грошей, то він викладається в роботі.

І удома він тільки відпочиває. Якщо ж він викладається удома, то заробляти грошей він не буде. У другому випадку достатній рівень добробуту повинна забезпечувати дружина. Але чоловіка в цьому випадку, як правило, вона не поважає. І чоловіки розуміють це.

Наприклад, якщо чоловік вихований в середовищі домосіда, він може керуватися принципом “дружина, та убійся чоловіка свого”, він вважає її своєю власністю, назавжди даною йому богом, а тому береже. При цьому він розуміє, що несе за неї відповідальність перед богом і людьми.

Якщо ж чоловік вихований у дусі “вільних сімейних відносин”, то він може вважати, що одержав дружину в тимчасове користування і йому, м’яко кажучи, все одно, що з нею буде завтра.

Стан здоров’я – чинник, що має, у ряді випадків, пріоритетне значення. У чоловіка може бути недуга, про яке він навіть сам не здогадується. А може бути і знає, але не говорить дружині.

Об’єктивних параметрів також багато. І перш за все – навантаження на роботі. Знаходячись постійно в системі конкуренції, чоловік, нерідко, вимотується так, що “рукою поворушити” будинки не може. А замість відпочинку і відновлення сил будинку він одержує докори і скандали. Дружина його просто не розуміє.

Щоб уникнути проблем будинку, чоловік прагне скоротити час перебування там. Він постійно затримується на роботі. Спочатку – щоб працювати, а потім на нього звертають увагу інші жінки, у яких з якоїсь причини чоловіка немає. Це – початок кінця сім’ї. Такі жінки, як правило, мудріші і прагнуть не “перегинати палицю”. А існуюча дружина вважає, що чоловік нікуди не піде і продовжує “наїжджати”. Закінчується все, як показує практика, розпадом сім’ї.

Як правило чоловік, в цьому випадку, чекає, поки діти “оперяться” і “покинуть кубло”, після чого відлітає з кубла і сам.

Якщо чоловік ще не такий слабкий, він знаходить іншу жінку. Але загальних дітей вже немає і, як правило, люди починають жити більше один для одного.

Розумним жінкам, в цьому віці, вже не потрібні великі гроші і ідеальний порядок в будинку. Потрібна просто поряд близька людина. Того ж потрібно і чоловіку.

Як це не дивно, але якщо в сім’ї, де виховувався чоловік, постійно були сварки на аналогічному ґрунті, чоловік відносно спокійно відноситься до скандалів, вважаючи, що інакше і бути не може. “Ну що ж ….” – міркує він – “політає на мітлі по квартирі і заспокоїться. Лише б ручкою мітли по обличчю не зачепила. Жінка як море – то штормить, а то тиша і гладінь ….”.

Чоловіки знають, що є два типи жінок – одні постійно скандалять, але нікуди не йдуть. А є ті, що не скандалять, але йдуть. Кожен вибирає собі ту, яка йому ближча.”

Джерело: http://themoscowlife.ru/

НА ГОЛОВНУ – Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...