• Без категорії

Які м’язи ми тренуємо під час сексу?

Які м’язи ми тренуємо під час сексу?Учені встановили, що навіть під час поцілунку люди здатні втрачати калорії, що вже говорити про те, коли ми займаємося сексом. Це не тільки приємне проведення часу, але і свого роду спорт.

Деякі вважають, що якщо займатися любов’ю регулярно, то і потреба в тренажерах, танцях і аеробіці пропадає зовсім.
З ними не можна не погодитися. Секс дозволяє тримати себе у формі, здавалося б, без жодних виснажливих вправ.

Це цілком пояснює бажання багатьох не ходити в зал, а займатися любов’ю. Залежно від поз ми “тренуємо” різні групи м’язів. Наприклад, якщо ви знаходитеся в положенні, коли партнер зверху, то це дозволяє робити упор на м’язи сідниць і піхви.

Якщо ви знаходитеся зверху, то це дасть зарядку вашій спині, м’язам ніг і навіть рук. При положенні стоячи будуть задіяні майже всі групи м’язів. Якщо розглядати позу, коли жінка стоїть рачки, а чоловік знаходиться в положенні ззаду, то це сприяє тренуванню м’язів сідниць, рук і ніг.

Якщо займатися любов’ю в кріслі, коли жінка сидітиме на партнері, то це допоможе розвинути м’язи ніг і сідниць. Іноді може виникати відчуття, ніби ви і справді займалися фізичними вправами, адже секс – це дійсно велика розрядка для організму.

Відомо, що у воді людина втрачає найбільшу кількість калорій. Водні вправи найдієвіша при зниженні ваги, а також для зміцнення здоров’я. Сексу це торкається найбезпосереднішим чином. Якщо статевий акт відбувається у воді, то ви зможете не тільки втратити “пристойну” кількість калорій, але і непомітно для себе розвинути м’язи. Дуже приємні вправи…

Проте заняття сексом у воді зв’язані з деякими труднощами, адже не варто забувати про те, що у води є здатність змивати природне змазка. Для того, щоб цього не відбулося, ще до початку статевого акту потрібно захистити гениталії змазкою на силіконовій основі.

Нерідко після заняття сексом виникає сильне відчуття голоду, як після виконання фізичних вправ. Проте не варто зразу ж піддаватися пориву, а якщо ви не в силах стримати голод, то слід перекусити чим-небудь легким. Багато чоловіків і жінки вважають за краще займатися сексом регулярно навіть не стільки ради задоволення, скільки для підтримки відмінної фізичної форми. І це цілком зрозуміло, адже у багатьох зайнятих людей практично не залишається часу один для одного, що вже говорити про відвідини різних фітнес-клубів. І це при всьому тому, що секс необхідний здоровій людині.

Та все ж, не варто кидатися в крайності. Секс – це не зарядка і не тренажер для “накачування” м’язів.

Заняття любов’ю – це, в першу чергу, сокровенне таїнство, коли ми повністю відкриваємося іншій людині, а не просто спосіб підтримки відмінної фізичної форми.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...