Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Які квіти подарувати дівчині?

Букет трояндКожний хлопець у своєму житті дарував своїй коханій квіти. При цьому сюрприз зробити намірювався кожен другий. Часом постійні сюрпризи з троянд стають не цікавими, тоді виникає питання: які квіти подарувати дівчині?

Для початку молода людина повинна спробувати дізнатися уподобання своєї дівчини, що б підносячи букет, не опинитися в незручному становищі. Все те, що говорять по телебаченню і пишуть в гламурних журналах – дурниця. Блондинки не можуть любити тільки хризантеми, а брюнетки тільки лілії, кожна людина індивідуальна і тут переваги у всіх різні, не залежно від кольору волосся чи очей. Якщо все-таки за допомогою «розвідки» не вдалося з’ясувати: які квіти любить дівчина, можливо, підібрати квіти для прикраси її образу, причому певна квітка зможе сказати важливі слова за вас.

Троянди

Даруйте троянди, причому ця квітка є універсальним для будь-якого свята і навіть на перше побачення. Якщо відносини з дівчиною ще тільки розвиваються, краще подарувати троянду білого або рожевого кольору. Намагайтеся як можна рідше дарувати яскраво червоні або темні троянди – це ознака скорботи. Червоні троянди слід «розбавляти» прикрашаючи травою або дрібними квіточками. У будь-якому випадку червоні троянди означають любов і глибоку симпатію. Жовті троянди – знак зради і ревнощів, принаймні, в Україні. З іншого, боку в Японії жовтий колір вважається кольором щастя, здоров’я і сонця.

Гербери

Гербери – чудові квіти. Вони символізують радість, літо, сонце і навіть за виглядом нагадують ромашку. Такі квіти підійдуть для дівчини в темний непогожий осінній вечір, вона буде дуже рада букету з гербер.

Гвоздики

Не думайте, що гвоздики тільки для літніх дам і взагалі не підійдуть сучасній дівчині. Це абсолютно не так! Гвоздика сьогодні – це різноманітність кольорів від яскраво червоних до синіх! Причому зовсім не важливо, які гвоздики Ви подаруєте – червоні або одну синю, все одно сюрприз буде оригінальним. Більш того, гвоздики дуже довго стоять у вазі і будуть досить тривалий час радувати вашу дівчину. До того ж гвоздики зовсім не дорого коштують.

Лілії

Лілії уособлюють відданість, чистоту, невинність, багатство і красу. Подарувавши дівчині лілії, ви точно не помилитеся – ці квіти безпрограшний варіант! При цьому в будь-якому кольорі лілії підійдуть для будь-якого приводу. Головне щоб специфічний запах деяких лілій не подразнював кохану.

Орхідеї

Орхідеї дарують дружині, дорогій серцю жінці. Орхідеї носять інтимний характер, вони дуже красиві. Орхідеї означають пристрасть і в той же час любов, відданість. Орхідеї сьогодні представлені у величезній різноманітності сортів, вибрати для своєї прекрасної половини орхідею не складе труднощів.

Хризантеми

Хризантеми – не дорогі, але, також як і гвоздики різноманітні по кольорам, дивовижні. Простояти на столі у вазі зможуть навіть до 3-х тижнів. Така стійкість – відмінний привід довести свою віддану любов.

Іриси

Дарувати дівчині іриси можна в будь-який момент, за будь-якого приводу. Ці квіти можна назвати також універсальними. Враховуючи яскраве забарвлення квітів, багато хто воліє все-таки дарувати іриси дівчині на початку весни, взимку або похмурою восени – іриси відмінно створюють весняний настрій і володіють дуже приємним запахом.

Ромашки

Величезний букет з ромашок – це приголомшливо! Будь-яка дівчина буде в захваті. Ромашки уособлюють сонце, простоту, чистоту! Подаруйте багато маленьких сонечок своїй дівчині!

Тюльпани

Це прекрасні квіти. Для дівчини це означає любов, щирість у почуттях. Причому тюльпани варто дарувати прекрасній статі просто так. Тільки будьте обережні – в Туреччині і східних країнах тюльпани означають розпусту і еротику для дівчини.

Соняшники

Соняшники теж підносять дівчатам! Причому це чудові рослини. Вони дарують сонячний настрій. Молода людина, обдаровуючи дівчину соняшниками, говорить про свою теплоту любові, змішану з гордістю, щастям і пристрастю – це один з кращих і незвичайних варіантів для прекрасної статі.

Про доставку квітів
Якщо у вас не вистачає часу самому придбати букети квітів, завжди можна скористатися службою доставки або кур’єрською службою, які зараз є в кожному місті України як то Львів, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк.

Exit mobile version