Які купальники підходять для маленьких грудей

Які купальники підходять для маленьких грудей
Хоч і літо вже скоро закінчиться, але є ще час поніжитись на пляжі чи біля басейну, та і ніхто не відміняв поїздки на відпочинок у теплі країни. А, отже, кожній дівчині та жінці потрібно завжди мати декілька гарних купальників, які б вселяли впевненість у собі і спокушали оточуючих.

Кому на пляжі не хотілося виглядати привабливо? Однак часом дрібні недоліки в зовнішності вселяють в нас комплекси і не дають показати себе у всій красі. Геть всі сумніви! Запам’ятайте, маленькі груди – це гарно. З такими грудьми простіше, ніж з розміром D – і в житті, і в магазинах, і навіть на пляжі. Саме для вас ми підібрали 6-ку найкращих видів купальників, які грамотно розставлять акценти, змоделюють фігуру і допоможуть звабити не одного чоловіка. У цьому нам допомогли консультанти сайту modamia.kiev.ua.

Пуш-ап

Push up – найпопулярніший прийом зорового збільшення грудей. У такого ліфа чашечки сконструйовані таким чином, щоб груди злегка піднімались і змикались, від чого бюст здається більшим. Однак є і недолік. Велика кількість поролону здатна вбирати і величезну кількість води. Виходячи з води, всі можуть дізнатися про ваш секрет. Тому, якщо ви не любителька водних процедур і вважаєте за краще ніжитися на сонечку, купуємо у відпустку саме цю модель.

Принт

«Непарні» купальники не тільки успішний тренд, але і приголомшливий спосіб приховати деякі недоліки фігури. Низ – однотонний і переважно нейтральних відтінків. Вся гама кольорів буде зосереджена на ліфі. Купуємо купальники яскраві, зі строкатими малюнками, які розставлять потрібні акценти у вашому пляжному образі. Найдієвіший з них – широкі горизонтальні смуги. Вони візуально розширять необхідну нам частину.

Декор

Недостатній об’єм в зоні декольте подарує декор! Це можуть бути всілякі рюші, волани, бахрома, тканинні вставки. А в поєднанні з яскравими принтами, такий декор виконає подвійну роботу. Побажання до низу залишаються незмінними – тільки однотонні лаконічні трусики.

Бандо

Цей тип ліфа можуть собі дозволити тільки власниці мініатюрної грудях. Ліф «бандо» забезпечує мінімальну підтримку грудей, проте як гарно він виглядає! Бандо формує лінію грудей, надає їй більший об’єм і зміщує акцент на відкриті плечі. Не дивлячись на свою просту конструкцію, такий ліф ви точно не загубите. Він сідає ідеально по фігурі, завдяки гумці і спеціальній гелевій облямівці з внутрішньої сторони.

Моделі high neck

З англійської high neck перекладався як «висока шия». Цей тип ліфа з закритим верхом до самої шиї. Перевагою такого верху є те, що він робить зону грудей виразніше і акцентує увагу на інших точках – ваші плечі стають виразнішими і привабливішими.

Злиті купальники

А тепер поради для любительок злитих купальників. Якщо ви ознайомилися з попередніми пунктами, то рекомендації ви вже склали самі собі. Вибираємо модель, яка візуально збільшує верхню частину – це пуш-ап, бандо, строкатий верх, усілякий декор. Купальники в стилі color block – ще одне рішення для красунь не з пишними формами. Помітна, яскрава палітра для верху і однотонний темний низ – рецепт ідеального для вас пляжного костюма.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...