Які кисломолочні продукти давати дитині

Які кисломолочні продукти давати дитині
Кисломолочні продукти є невід’ємною частиною раціону харчування, в тому числі, і в дитячому віці. Для харчування дітей необхідно лише знати вік і рекомендовану кількість кисломолочних продуктів на день.

Наприклад, відразу після народження дитина починає вживати кисломолочні дитячі суміші, які використовуються при відсутності материнського молока або при недоліку його для повноцінної годівлі. Трохи пізніше в раціон харчування дитини можна включати кефір, який не тільки покращує травлення за рахунок вмісту кисломолочних бактерій, але і збагачує дитячий організм поживними речовинами. Багато дітей не сприймають незбиране молоко, тому його замінюють кефіром.

Сир – це ще один кисломолочний продукт, який життєво необхідний для нормального розвитку дитини. Його користь обумовлена тим, що містяться речовини що формують кісткову тканину дитини, впливають на стан зубів, нігтів, волосся, суглобів і т.д. Сир вводять в харчування дитини у віці півроку, при цьому доцільно додавати в нього фрукти для додання смаку.

Наступним кисломолочним продуктом, який необхідний для розвитку дитячого організму є твердий сир, який слід вживати в невеликій кількості щодня. Сир корисний тим, що містить велику кількість кальцію, який досить добре засвоюється організмом. Звичайно ж, маленьким дітям не варто вживати сири з пліснявою, тому що не сформований організм може негативно прийняти даний продукт.

Улюбленими ласощами практично всіх дітей є йогурти, які на даний момент не тільки смачні, але й корисні. Сучасні технології дозволяють збагатити їх кальцієм, вітамінами і корисними речовинами, які необхідні для росту і розвитку дитини. Залежно від смакових уподобань вибираються різні йогурти (ягідні, фруктові, з додаванням злаків).

Таким чином, кисломолочні продукти – це обов’язковий елемент дитячого харчування. Тому не потрібно нехтувати ними і замінювати їх іншими продуктами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...