ЯКІ ІГРАШКИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО КУПИТИ ДИТИНІ

Як не накупити гору зайвих іграшок і бути впевненим, що у дитини є саме ті, що потрібно?

Сучасний ринок іграшок нескінченний як всесвіт. І навіть якщо вашій дитині всього рік, вам вже напевно нікуди їх складати.

Та чи всі ці іграшки корисні для дитини? Вони яскраві, барвисті, цікаві, але дитина швидко втрачає до них інтерес. Або пухнасті, приємні на дотик, але збирають в собі купу пилу. Або дуже розумні та інтерактивні, але малюк швидко розбиває їх об стінку.

Отже, хоча улюбленими іграшками дітей 1-3 років все одно будуть предмети на зразок вантуза, коробки і каструлі, ось невеликий список того, без чого не повинно пройти їхнє дитинство.

  1. Сортер

Їх є безліч, і всі відразу вам не потрібні. Вони бувають різних форм, з пластика і дерева, з музикою і без. Добре, якщо сортер буде не важким: діти можуть їх кидати, коли щось не виходить. Головна функція сортера – навчити дитину розрізняти кольори і форми. Тому дуже складна іграшка тут ні до чого.

  1. Музична іграшка

Головне – виберіть таку, в якій виключається звук. Або хоча б регулюється гучність. Звичайно, в бубні або барабанах це зробити не вдасться, зате іграшкові музичні інструменти відмінно розвивають у дитини координацію, пам’ять, моторику. Також малюки люблять мікрофони, іграшкові синтезатори з зображеннями і звуками тварин. Музика – це завжди розвиток.

  1. Конструктор

Це просто незамінна для розвитку дитини річ. Він може бути і не дорогий: чим менше деталізації і схожості з реальними предметами, тим більше розвинеться фантазія малюка, який буде з цим конструктором грати. Така іграшка може служити аж до підліткового віку.

  1. Пластилін

Ліплення з пластиліну або подібних матеріалів – це відмінний розвиток моторики, фантазії, а також сильний заспокійливий ефект для дитини. Дуже добре впливає на гіперактивних дітей.

  1. Пазли

Для найменших вони можуть бути великі і складатися всього з двох частин: наприклад, цифра і тварини у відповідній кількості; тварина і будиночок, в якому вона живе і т.д. Чим старші діти, тим менші деталі і тим більше їх в наборі. Пазли заспокоюють, розвивають мислення, логіку, асоціації, можуть надовго захопити дитину.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...