• Без категорії

Які фрази не можна говорити своєму чоловікові

Які фрази не можна говорити своєму чоловіковіСімейне життя практично неможливо уявити без конфліктів. Навіть якщо ви з чоловіком любите і цінуєте один одного, рано чи пізно виникають ситуації, що призводять до сварок. На щастя, в твоїх силах уникати деяких фраз, які часто і призводять до розладу в сім’ї. Які слова ніяк не сприяють зміцненню відносин?

«Будь чоловіком!»

Кожна жінка хоча б раз у житті вимовляла цю фразу. Задумайся: чоловіки за своєю природою самці – сильні, витривалі, незалежні. Такі слова не тільки ображають твою другу половинку, але і позбавляють будь-яких амбіцій. Адже чоловікові хочеться виглядати сильним і сміливим в очах коханої жінки, відчувати її визнання і захоплення. Натякаючи таким чином, що він недостатньо мужній, ти відбиваєш у нього будь-яке бажання бути справжнім захисником. У кращому випадку чоловікові набридне вислуховувати звинувачення і він взагалі перестане реагувати на твої прохання. Але цілком ймовірно, що чоловікові захочеться знайти розраду в обіймах тієї, у якій його чоловічі якості не викликатимуть сумнівів.

«А ось мій колишній …»

Порівнювати свого нинішнього чоловіка з колишнім – неприпустимо на всіх етапах відносин. При цьому не має значення, на чию користь твоє порівняння. Згадки про минулі пасії не підуть на користь вашому сімейному щастю.

«Дорогий, про що ти зараз думаєш?»

Про риболовлю, дедлайн, другу частину культової стрілялки і про те, чи варто з’їсти ще одну порцію супу. Інакше кажучи – навряд чи про те, що тобі хотілося б почути. На відміну від жінок представники сильної половини людства більше схильні до дій, ніж до довгих роздумів. Такі питання не викличуть у чоловіка нічого, крім роздратування.

«Тобі не здається, що я поправилась?»

Ще одне нервуюче питання. По-перше, так ти сама акцентуєш увагу обранця на своїх недоліках. Деякі чоловіки можуть не помітити зміни кольору волосся, що вже говорити про +300 г, які ти вранці виявила на вагах. По-друге, яку відповідь ти хочеш отримати? Вже точно не зауваження про те, що тобі й справді пора в спортзал.

«Давай не сьогодні. Щось болить голова … »

Одна справа, якщо ти дійсно втомилася або погано себе почуваєш. Зовсім інша – коли ти позбавляєш чоловіка улюбленого задоволення навмисно, щоб провчити або покарати. Будь обережна: обмежуючи сексуальне життя у виховних цілях, ти провокуєш чоловіка шукати більш згідливішу, у якої ніколи ніщо не болить.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...