Які бувають весілля?

Які бувають весілля

Якщо ви тільки задумуєтеся над своїм майбутнім весіллям, то скористайтеся послугами професійного весільного агентства. Ви можете переглянути підказки як вибрати собі помічників для організації весілля можна на сайті specialwedding.ru.

Сьогодні всім відомо, що весілля у кожної людини відзначається не один єдиний раз у житті. І це зовсім не означає, що сучасні люди обов’язково одружуються і виходять заміж по кілька разів. Просто майже щороку спільно прожите життя має свою назву, і відзначається не менш урочисто, ніж при реєстрації. За доброю традицією, законного подружжя в такі річниці знову називають молодятами, вітають і дарують подарунки.

День реєстрації називають «зеленим весіллям». Аналогія зрозуміла – молоде подружжя, як незрілі плоди, тільки починають своє життя, з надією і радістю дивляться в своє майбутнє. Знаючі родичі в якості символу нового життя дарують цього дня молодим паросток якої-небудь рослини в горщику. Тільки створена молода сім’я разом з цією рослиною буде розвиватися й цвісти.

Перша річниця шлюбу іменується «ситцевим весіллям», уособлюючи собою нехай і не дуже міцний (як ситець), але вже сформований союз. В якості подарунка ідеально підходять носові хустки, скатертини та інші вироби з ситцю.
Через два роки шлюбу відзначають «паперове весілля». Все ще легко, як папір, розірвати зв’язок чоловіка і дружини, але при вмілому зверненні навіть папір (не кажучи вже про шлюб) можна скласти в красиву форму. А найкращим подарунком в цей день буде паперова купюра, а може, й не одна (чим більше, тим краще).

Союз трирічний вже так просто не порвеш, подружжя міцно пристібнуті один до одного, немов шкіряним ременем опоясані. І весілля іменується не інакше, як «шкіряне весілля». Будь-які вироби зі шкіри підійдуть як подарунок.
Спільний перший ювілей (5 років) зветься «дерев’яним весіллям». Шлюб міцний, і може стати дуже довгим (як вікові дуби), якщо не заведеться в сім’ї «хробак» (недруг), який може все зруйнувати. Даруйте подружжю дерев’яні вироби та прикраси.

Проживши в законному шлюбі 7 років, багато подружніх пар відчувають першу серйозну кризу. Мабуть, тому це весілля величають «мідним». Подібно міді, міцний шлюб може сяяти, як нова монета, а може і потьмяніти, покритися корозією. Все залежить від бажання подружжя бути разом і їх терпіння. Найкращий подарунок – скарбничка з мідними монетками.
Десять років, прожитих разом, символізують любов і відданість. Відзначають «рожеве весілля». Головний подарунок – звичайно ж, троянди.

І знову випробування: не дарма 15 років шлюбу – це «скляна весілля». У подружжя є всі шанси пересититися один одним і тоді шлюб трісне, як скло, і може розлетітися на дрібні осколки. Бережіть один одного, подаруйте близьким скляні фужери або вази.

Двадцятирічна любов вінчається весіллям «фарфоровим». З давніх часів фарфор вважався найкрасивішим і досить дорогим предметом сімейного життя. І весілля це оцінюється близькими, як дорогий, але заслужений подарунок долі.
Щасливою можна назвати 25-річну сім’ю. Виросли діти, підростають онуки, а подружжя по колишньому разом, в любові та злагоді, святкують «срібне весілля».

Справжні натуральні перли – дуже рідкісний мінерал. Так і «перлове весілля» (у шлюбі 30 років) буває далеко не у всіх, тому воно так високо цінується (як і натуральні перли).

А далі весілля стають все «дорожче», показуючи цим, як цінні і унікальні подібні союзи: 40 років життя – це «рубінове весілля», 50 років разом – уже «золоте», спільно прожиті 60 років – «весілля діамантове».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...