• Без категорії

Яка різниця у віці оптимальна

Яка різниця у віці оптимальнаСаме 2-3 роки необхідно жіночому організму для відновлення після вагітності. Також гінекологи рекомендують витримати інтервал як мінімум в 1 рік після припинення грудного вигодовування. Адже організму новоспеченої мами потрібен відпочинок і час на компенсацію витрачених сил.

Досвідчені мами радять замислюватися про наступного малюка тоді, коли життя старшого увійшло до певного стабільного русла, і ти удома вирішила всі побутові питання, тобто малюк успішно адаптувався в дитячому садку, а ви з чоловіком, нарешті, завершили ремонт. Тепер ти готова планувати наступну вагітність. Звичайно, тебе турбують питання: а яка різниця між дітками краща? А може треба було народжувати підряд (діти-погодки)?

Давай розглянемо плюси і мінуси маленької і великої різниці у віці між дітками, адже твоя мета, щоб наступна вагітність, як би вона не протікала, не погіршила життя інших членів сім’ї і не заподіяла ніяких незручностей тому, вже народженій крихті.

Маленька різниця між дітьми. Плюси:

1. Маленька різниця у віці має на увазі однакову організацію життя дітей: загальний режим дня, планування відпочинку, читання одних і тих же книжок вголос, навчання в школі і відвідини додаткових занять.

2. Старша дитина не сильно пішла вперед в розвитку – йому цікаво гратиме з молодшим, коли той небагато підросте.

3. У підлітковому віці буде одна компанія, що дуже зручне в плані нагляду один за одним.

4. Дитина не буде егоїстом. Відразу звикне піклуватися про інше, слабкіше і потребуюче в допомозі. Ну і другий теж ніби як в компанії росте.

Маленька різниця між дітьми. Мінуси:

1. Друга підряд декретна відпустка не дасть можливості побудови професійної кар’єри. Хоча багато жінок вважають за краще бути гарною матір’ю, ніж висококласним юристом.

2. Перший рік буде для мами дуже важким як фізично, так і психологічно. Перший – ще маленький, несамостійний, другий – немовля, теж вимагає уваги і нагляду.

3. Проблема з прогулянками і з коляскою. Перший ще не може ходити на великі відстані, а в коляску вже не поміститься. А другий в люльці – теж найзручніша коляска для прогулянок.

4. Хворіти дітки теж будуть разом.

Велика різниця між дітьми (більше 5 років). Плюси:

1.Батьки можуть повністю зануритися у виховання спочатку однієї дитини, а потім багато уваги надавати наступному.

2. Організм матері встигає відпочити після виношування і вигодовування старшого малюка.

3. Жінка не страждатиме від фізичного перевантаження.

4. Доросла дитина стане хорошим помічником по господарству і догляду за немовлям.

5. Чим більше різниця між дітьми – тим менше у них приводів для конфліктів.

Велика різниця між дітьми (більше 5 років). Мінуси:

1. Батькам доведеться постійно піклуватися про наявність хороших друзів-ровесників у старшої дитини, про компанію для ігор. Також його треба буде добре підготувати до народження малюка, пояснюючи необхідні обмеження, які увійдуть до життя сім’ї: підтримка тиші, строгіше дотримання режиму дня, обов’язковість взаємодопомоги.

2. Для молодшої дитини існує небезпека перетворитися на загального мазуна і іграшку дорослих.

Рекомендована різниця між дітьми

Психологи рекомендують дату народження молодшого планувати не раніше, чим старшому виповниться 3 роки. Якраз організм матері окріпне і буде готовий знов принести в сім’ю радість. Антропологи відзначають, що репродуктивний цикл людини як біологічного вигляду складає в середньому 3-5 років.

За статистикою кожна 5-а вагітність, що наступила раніше 2,5 років після пологів, закінчується викиднем. Чим менше перерва між вагітностями – тим вищий відсоток патологій у плоду. При маленькій різниці у віці здоров’я молодшого звичайно гірше, ніж у старшого.

Когда подмышки сильно потеют, то это неприятно, но с этим можно вполне успешно бороться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...