Яка поведінка молодих говорить про швидке розлучення

Яка поведінка молодих говорить про швидке розлученняЯк з’ясувалося, поведінка молодих ніколи не ховається від погляду пильних гостей, і часто вже під час весілля друзі починають робити ставки, як довго пара проживе разом.

Сумно, але факт: інститут шлюбу переживає далеко не кращі часи. У розвинених країнах кількість розлучень перевищує 50 відсотків, а це – кожна друга пара. Згідно з останніми дослідженнями, найчастішою причиною розлучень стали несумісність характерів і розбіжності, які виникають на цьому ґрунті.

Соціальний сайт вирішив провести опитування. Респондентам було поставлено питання: “Яка поведінка молодих говорила про те, що розлучення не за горами?”. Дивно, але опитування привернуло увагу 12 тисяч користувачів, які поділилися особистим досвідом.

Ось найпопулярніші відповіді респондентів:

 1. Порожні обіцянки: “Під час зачитуючи клятв наречена вимовила: “Я знаю, що я можу бути нестерпною, і я не розумію, як ти на мене запав, але я обіцяю змінитися”. Вони розлучилися через рік”.
 2. Вперте протистояння: “Вони все весілля сперечалися і хмурились, а після нього так і не поїхали в медовий місяць, тому що не змогли домовитися. У них були кошти, просто ніхто з них не хотів йти на компроміс”.
 3. “У своїй промові наречений сказав: коли я звернувся в шлюбне агентство, я не міг подумати, що мені так пощастить – я знайшов особистого кухаря, посудомийку і пральну машину”.
 4. “Я була подружкою нареченої і допомагала в організації весілля – займалася розсилкою запрошень. Так сталося, що я забула відіслати запрошення батькам нареченого. Коли в день одруження він увійшов до зали, його мати зустріла його на порозі і сказала, що вони не отримали запрошення. Вибухнув жахливий скандал між нареченою і нареченим. Весілля так і не відбулася”.
 5. “Батько нареченої на весіллі мого кращого друга підійшов і шепнув на вухо нареченому: “Вона така ж, як її мати. Я не знаю, навіщо ти це робиш”. Вони розлучилися через рік”.
 6. Ображена наречена. “Мій наречений в першу шлюбну ніч назвав мене іменем своєї колишньої. А на наступний день його батько назвав мене Кетрін. Мене звуть Джулія”.
 7. “На весіллі наречена сказала: розлучення не буде, тільки смерть розлучить нас. Наречений злякався, але не помер. Розлучилися”.
 8. “Коли церемонія добігала кінця, ми поцікавилися у нареченого, чому він зробив пропозицію. Його відповідь: “Тому що вона була голою”. Вони прожили півтора року”.
 9. “Під час церемонії священик запитав у нареченої, чи приймає вона в чоловіки свого нареченого, і чи готова вона прожити з ним у хворобі й здоров’ї (і т.д., що там належить казати), на що вона відповіла неконтрольованим сміхом. Перші 10 секунд це було навіть мило, але потім стало не по собі”.
 10. “Коли наречена дякувала гостям за те, що вони прийшли на весілля, вона сказала, що ніколи не могла подумати, що ці відносини зайдуть так далеко. Вони й року не прожили в шлюбі”.
 11. “Вона здригнулася, коли він повернувся, щоб поцілувати її. Розлучення відбулося через півроку”.
 12. “Під час весілля наречений зізнався, що спочатку він переспав з сестрою нареченої”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...