Як зрозуміти, що пора зупинитися: схуднення як нав’язлива ідея

Як зрозуміти, що пора зупинитися: схуднення як нав'язлива ідеяНавіть в прагненні вести здоровий спосіб життя потрібно знати міру, інакше можна тільки нашкодити своєму здоров’ю. Читай, як зрозуміти, що бажання скинути пару зайвих кілограмів перетворилося на нав’язливу ідею.

Спорт і здорове харчування – це харчування, але будь-яка, навіть найкраща ідея, може завдати шкоди організму, якщо довести її до абсурду.

Читай ознаки того, що пора переглянути своє ставлення до ситуації:

  1. Заняття спортом

Якщо ти вирушаєш на тренування незважаючи на те, що на обличчя всі ознаки знемоги, втома або погане самопочуття, і тренуєшся до повної втрати сил. Ти підписана на десятки пабліків, присвячених фітнесу та приросту м’язової маси. Ти не слухаєш поради тренера і береш більше навантаження, ніж тобі реально необхідне.

Заняття спортом і постійні думки про вдосконалення свого тіла шкодять твоїм відносинам: ти часто відмовляєшся від зустрічей з друзями або сімейних заходів тільки тому, що в тебе тренування і особливий режим харчування.

  1. Дієти

Якщо ти більше трьох разів за рік сідаєш на дієту – це тривожна ознака.

Якщо рахуєш калорії після кожного прийому їжі, приймаєш біологічні добавки, діуретики та проносні, зважуєшся кожен день.

  1. Сни про солодощі

У гонці за ідеальною фігурою ти повністю відмовилося від солодкого і бачиш уві сні шматок шоколадного торта? Це мозок так реагує на твої нав’язливі думки: “Хоч би не зірватися, я його не з’їм”.

  1. Булімія

Якщо ти почала зриватися і об’їдатися до повної втрати контролю, а потім відчуваєш жахливе відчуття провини, приймаєш проносне, намагаєшся викликати блювоту і обіцяєш собі пару днів посидіти на кефірі – це дуже тривожна ознака того, що ти потрапила в харчову залежність, і цю ситуацію потрібно терміново вирішувати за допомогою фахівців.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...