Як зрозуміти, чи любить тебе чоловік

Як зрозуміти, чи любить тебе чоловікСучасна людина абсолютно вільна у своєму виборі і сьогодні молоді люди найчастіше одружуються по любові, ніж за бажанням і домовленостю своїх батьків, як у колишні часи. В автентичності почуттів закоханих не сумніваються ні вони самі, ні їхні родичі та друзі. Але проходить час, битовуха займає все більше місця в житті подружжя і тоді починаються незрозуміло на чому обґрунтовані з’ясування стосунків, образи і, що взагалі немислимо, визначення з боку жінок по типу – як зрозуміти, чи любить тебе чоловік?

Любов у шлюбі і її складові

Далеко не всі молоді люди здатні відрізнити закоханість від любові. Та й що таке любов можна сперечатися досить довго. Для пристрасних стосунків до шлюбу або за його рамками в це почуття вкладають зовсім не ті складові, які подружжя очікують один від одного. Поряд із самими ніжними і трепетними почуттями для збереження домашнього вогнища і його регулярного підігріву необхідно, щоб у відносинах також були присутні довіра, розуміння і повага. Тільки на цих трьох китах може жити справжня любов і міцна сім’я. Саме за такими критеріями і слід визначати почуття подружжю.

Що очікують дружини від своїх чоловіків

Багато жінок вважають, що прояв своїх почуттів чоловіка здійснюють через подарунки, квіти, організацію невеликих сюрпризів, компліменти. Частково так воно і є, але якщо чоловік не робить цього всього, то це зовсім не означає, що він розлюбив свою другу половинку.

Представники сильної статі протягом усього свого життя залишаються маленькими синочками своїх мам, якими б сильними і незалежними вони не були в суспільстві. Вони всі також очікують, що вдома їх будуть любити і плекати, піклуватися про них, як колись їхні рідні мами. І все це може бути на підсвідомому рівні, тому прийшовши додому вони можуть навіть не звернути увагу на свою благовірну, особливо, якщо втомився, думки зайняті роботою чи іншими проблемами, а збірна країни з футболу ще і не виходить у фінал. У такій поведінці як зрозуміти, чи любить тебе чоловік?

Так, так вже влаштована психологія багатьох чоловіків, що стосунки з дружиною для них не є пріоритетними і з цим потрібно просто змиритися і ні в якому разі не намагатися висунути себе на перше місце. Таким жінкам можна лише тільки порадити залишатися завжди жінками і тоді чоловіки їх ніколи не зрадять і не розлюблять. Адже руйнування відносин настає лише тоді, коли жінка перестає бути жінкою, а чоловік забуває про свою сутність.

І все ж хитрість жінки не знає кордонів і достатньо всього лише доторкнутися своєю щокою його щоки або просто укутати в його обійми, щоб відчути всі флюїди почуттів і бажання, як у колишні часи, коли грав весільний вальс і після нього була перша шлюбна ніч.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...