Як зробити зі сперми вишуканий делікатес

Смачна спермаЗагальновідомим фактом є те, що смак сперми можна поліпшити, так як він формується за рахунок їжі, яку вживає чоловік.

Склад сперми

Сперма складається на 90% з насінної рідини. До її складу входить: фруктоза (цукор), протеїни, мінерали в невеликій кількості а також поживні речовини. PH сперми дорівнює 7 одиницям – нейтральний, що надає спермі злегка кислий смак. Сперма чоловіка містить лише 1% сперматозоїдів, інша частина складається з протеїнів, вітамінів, цукру, солі, холестерину і води.

Як зробити сперму більш приємною на смак?

Смак сперми у кожного чоловіка специфічний, але переважно жінки скаржаться, що сперма на смак гірка або солона. Тут ми запропонуємо способи, як зробити смак сперми більш солодшим та приємнішим:

1. Ніякого алкоголю, нікотину, наркотиків і кофеїну.

2. Щодня потрібно випивати 1-2 літриводи, щоб очищати організм від токсинів і шлаків.

3. Потрібно їсти багато фруктів щодня, це робить смак сперми солодше. Особливо гарно впливають на смак: ананас, папайя, диня, манго, яблуко і груша.

4. Потрібно їсти багато овочів, які добре впливають на поліпшення спермоутворення.

5. Те що у вегетаріанців сперма смачніша – правда. Але потрібно врахувати, що з овочів не бажано вживати будь-які види капусти і спаржу.

6. Ніякого м’яса, сиру та молочних продуктів, вони роблять сперму солоною на смак. Якщо немає можливості і бажання виключити м’ясо з раціону, то краще віддавати перевагу курятині або індичатині. При вживанні риби смак сперми формується індивідуально і не піддається дослідженню.

7. Відмовтеся від гострих приправ, таких як часник і цибуля, вони істотно змінюють смак сперми.

8. Не купуйте продукти, на яких вказано, що вони роблять смак сперми краще, так як їх вплив ще не вивчено. Смак сперми можна поліпшити змінюючи і підтримуючи свій спосіб життя.

9. Петрушка і кріп – “підсолоджувачі” сперми.

10. Кориця, кардамон, м’ята і лимон так само роблять смак сперми солодше.

11. Відмовтеся від їжі швидкого приготування, так як дані продукти насичені консервантами і хімікатами, які засмічують організм.

Зрештою, сильно пахнуча сперма може свідчити про інфекцію. Якщо при зміні харчування смак сперми не змінюється, потрібно звернутися до лікаря.

Дієта не тільки зробить сперму смачніше, але і дозволить стати більш активним і здоровим. Головне зменшити вживання гострої їжі і м’яса особливо за пару днів до того, коли сперма повинна бути особливо смачною 😉

Поділитися в...

Вас може зацікавити...