Як зробити солодку вату в домашніх умовах

солодка вата в домашніх умовахНі одну прогулянку в парку з дітьми неможливо уявити без солодкої вати. Її смак знайомий кожному з нас з дитинства. Мінус тільки в тому, що насолодитися цим смаком доводиться не так часто, як хотілося б. Вся справа в тому, що для того, щоб отримати ці ласощі, потрібно їхати кудись, де їх вам приготує людина, що знає всі тонкощі цієї справи.

Однак так було донедавна. На даний момент цей дуже смачний спогад з дитинства дуже легко можна приготувати на власній кухні. Ви здивуєтеся, але для цього не обов’язково мати дороге обладнання для приготування яке зображене на малюнку нижче.

Отже, пропонуємо вашій увазі кілька варіантів, як зробити солодку вату у себе вдома, щоб ці ласощі порадували всю вашу сім’ю.

аппарат для изготовления сахарной ваты

Рецепт домашньої солодкої вати.

Список необхідних продуктів зовсім скромний: 1 стакан води, 3 склянки цукру, а також кілька крапель оцту. От і все. З цих інгредієнтів ми і будемо готувати улюблені ласощі і дітей, і дорослих.

Особливості приготування: перш, ніж приступити до самого приготуванню вати, необхідно подбати про наявність необхідного посуду. На вашому столі повинна бути каструля (як варіант – сковорода), вилки (можна китайські палички). Останні будуть використовуватися в якості паличок для вати. Тепер можна сміливо приступати до опису процесу

Як робити солодку вату в домашніх умовах

Карамель – це перше, з чого починається приготування цих найсолодших ласощів.

Для карамелі необхідно змішати всі заздалегідь приготовані інгредієнти (нагадаємо – це цукор, оцет, вода).

Далі виливаєте все це в приготований посуд.

Ставимо на вогонь (обов’язково повільний) і нагріваємо. Тут, зверніть увагу, важливим моментом є те, що потрібно безперервно помішувати і не допускати пригорання. Ваше завдання полягає в тому, щоб довести отриману рідину до кипіння, потім зняти її з вогню, дати можливість охолонути, а потім знову нагріти.

Таку процедуру потрібно повторювати не менше 4-5 разів.

Кінцевий результат являє собою карамель золотистого кольору. Консистенція – досить густа.

Наступний етап роботи дуже важливий і відповідальний. До нього необхідно поставитися з особливою увагою. Отже, приступимо. Візьміть вилку (або китайські палички) і опустіть її в гарячу карамель, яка щойно була вами приготована.

Далі все дуже просто:

водите вилку навколо держателя, який був закріплений раніше.

Здійснюючи такі прості маніпуляції ви отримаєте дуже смачні цукрові нитки, опорою для яких слугуватиме паличка.

Не зупиняйтеся і продовжуйте цю своєрідну «операцію» доти, поки вами не буде отриманий необхідний обєм ласощів.

Не турбуйтеся, якщо все вийде не так, як хотілося б. Це досить важка процедура приготування солодкої вати в домашніх умовах, яка вимагає досвіду і навичок.

Особливу увагу слід звернути на те, що цукрові нитки досить гарячі. Саме тому слід бути обережним, щоб уникнути випдакових опіків. Дітей взагалі не рекомендується допускати на кухню в цей час.

Різнокольорова солодка фруктова вата

Приготувати її на домашній кухні також не зовсім просто, але можливо. Для цього потрібно: 200 мл води, цукор – не менше 600 г, кілька крапель оцту, а також смакові добавки (за бажанням).

Спочатку слід приготувати цукровий сироп (послідовність дій та ж, що і в попередньому рецепті).

Після того як всі інгредієнти ретельно перемішані можете сміливо додати вибрані вами смакові добавки. Їх можна придбати в будь-якій торговельній точці або ж використовувати натуральні. Для такої мети ідеально підійде сік лимона або малини, а також м’ятний сироп. Після того як ви додасте в цукрову карамель необхідну смакову добавку поставте ємність з нею на повільний вогонь і продовжуйте варити, постійно помішуючи.

Далі всі маніпуляції абсолютно такі ж, як і в рецепті домашньої солодкої вати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...