Як зробити собі плаский живіт

Плаский живітСьогодні ми поговоримо про дуже делікатну тему – як зробити собі плаский живіт, про його пружність і методи її досягнення. Як виявляється, мати плаский і сексуальний живіт дуже просто і цього може досягти майже будь-яка дівчина, яка дійсно цього хоче.

Перше на що слід звернути свою увагу – це правильне харчування. Слід негайно виключити шкідливу і висококалорійну їжу з раціону, особливо ту, що містить гліцерин, оскільки він призводить до здуття живота.

Другий важливий аспект це фізичні навантаження, які повинні бути в міру, адже великі навантаження – це стрес для організму, а от їх відсутність загрожує появою зайвих кілограмів. Фізичні навантаження в нормальному темпі і обсязі сприяють виведенню рідини з організму.

Приправи та соуси – це третій аспект успіху. Зловживання соусами і приправами в яких міститься багато солі призводить до затримки води в організмі, набряках. Прибравши з раціону, наприклад, кетчуп ви зменшите свою вагу на 3-4 кг, адже ви зменшите рівень натрію в організмі.

Четвертий штрих. Робимо наголос на продуктах що містять калій, вони сприяють зменшенню здуття живота. Міститься в помідорах, бананах, мигдалі, лососі.

П’ятий пункт – вода. Куди ж подінешся від води? Вона потрібна і в цій справі, оскільки виводить солі з організму і попутно шлаки.

Також варто згадати про помилки, які побутують у нас.

Перше. Качати прес треба кожен день до болю в м’язах. Це не вірно, оскільки прес не буде рости бо м’язи ростуть під час відпочинку.

Друге. Гарне тренування преса займає півгодини. І це не правда. Досить 5 хвилин інтенсивної тренування.

Третє. Повільні вправи ефективніші. Це також омана, адже головне це темп і ритм, а не швидкість або її відсутність.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...