ЯК ЗРОБИТИ СЕКС З ПАРТНЕРОМ РЕГУЛЯРНИМ: 10 СЕКРЕТІВ

Незважаючи на поширену думку, що чоловіки думають тільки про секс, це не так.

Чоловіки можуть втомлюватися на роботі, зациклюватися на особистих проблемах, лінуватися… Іншими словами, жінкам теж потрібно мотивувати своїх партнерів на секс. Але не варто говорити про бажання інтиму в ультимативному тоні, адже є відразу 10 варіантів, як зробити секс регулярним (і вони працюють).

Станьте спонтанною! Не плануйте секс, як ремонт або прання, забіжіть до свого чоловіка на роботу і займіться цим під час обідньої перерви.

Практикуйте ранковий секс до кави або після неї.

Спробуйте зайнятися сексом в душі. Такий різновид інтимного контакту не тільки принесе задоволення, але і привнесе у відносини щось нове.

Як щодо сексу по телефону? Як правило, такі рольові ігри змушують мислити нестандартно і навіть творчо. Це корисно, оскільки і ви, і партнер навчитеся говорити про свої бажання відверто і без сорому.

Якщо секс по телефону для вас поки недоступний, наприклад, ви перебуваєте в офісі і не можете говорити про це вголос… Напишіть інтимне повідомлення партнеру в месенджер. Сексуальне листування може бути дуже збудливим.

Секс поза спальнею допоможе боротися з рутиною, так що включайте фантазію!

Практикуйте пристрасні поцілунки під час попередніх ласк. Сексологи запевняють, що так ви додаєте в механічний акт чуттєвісь для занять саме любов’ю.

Досліджуйте секс, розвивайтеся в цьому напрямку. Не соромтеся пробувати нові техніки, адже саме це змусить партнера з нетерпінням чекати вечора.

З давніх часів жінки використовували для збудження партнера техніки масажу. Спробуйте і ви, щоб налаштувати чоловіка на потрібний лад.

Нарешті, подумки поверніться до початку відносин і згадайте, що ви робили, коли тільки зустріли свого партнера. Що заводило його? Як ви зберігали в стосунках пристрасть? Спробуйте рольові ігри, вирушайте в романтичні пригоди і познайомтеся в якомусь барі вдруге.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...