Як зробити пластилін вдома

plastilinПрактично всі діти люблять ліпити з пластиліну. Це не дивно, що він привертає їхню увагу, такі яскраві шматочки, з яких можна виліпити практично що завгодно! До того ж, ігри з пластиліном відмінно розвивають дрібну моторику.

Якщо ви купуєте пластилін для діток, яким ще немає двох років, то дуже важливо підібрати спеціальний м’який пластилін. А ще дуже часто малюки хочуть спробувати пластилін на смак, тому за ними потрібно дуже уважно стежити. Тому краще приготувати пластилін самостійно: зробити це зовсім не складно, та й користь очевидна — це буде безпечний і дуже м’який продукт.

Рецепт маси для ліплення 

6 столових ложок лимонного соку налийте в склянку. Долийте води. Потім змішуємо склянку солі зі склянкою борошна на сковороді, туди ж додаємо столову ложку соняшникової олії і виливаємо нашу воду з лимонним соком. Щоб зробити пластилін кольоровим, додамо харчовий барвник. Робимо середній вогонь і варимо до загустіння або затвердіння маси приблизно 5-7 хвилин. Після того, як знімете масу з вогню, потрібно буде розім’яти пластилін руками. Зберігати масу необхідно в щільно закритому посуді. Якщо пластилін раптом став надто мокрим, потрібно його трохи підігріти, якщо став дуже сухим — можна додати води.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...