• Без категорії

Як зняти нарощені нігті

Як зняти нарощені нігтіЯк зняти нарощені нігті – питання, яке хвилює тих жінок, які не хочуть або не можуть відвідати салон для проведення даної процедури. Відразу поспішаємо заспокоїти: зробити це можна і вдома. Але це потребує певних зусиль. Для початку – згадай, яким матеріалом у тебе були нарощені нігті.

Знімаємо нарощені нігті з акрилу

Якщо твої нігті були нарощені акрилом, то тобі знадобиться спеціальна рідина, яка призначена для зняття таких нігтів. Приклад – AcrilikRemover. Якщо такої немає, скористайся простою рідиною для зняття лаку. У її складі обов’язково повинен бути ацетон. Приступаємо до процесу зняття. Заготов шматочки звичайної алюмінієвої фольги розмірами 12х7 мм (десять штук). Також знадобляться невеликі шматочки тканини або ж ватяні диски.

У першу чергу, видаляємо вільні краї нігтів. Зробити це можна кусачками або за допомогою грубої пилочки. Зверни увагу: під час зняття нарощених нігтів, працювати треба в захисних окулярах, адже, гострі краї акрилових частинок можуть поранити очі. Після того, як довжина прибрана, пилою з грубим напиленням зніми фініш-гель (йдеться про зовнішнє покритті акрилового нігтя, що придає йому блиск).

Далі змочи шматочки ватних дисків в ацетоні або спеціальної суміші. Доклади їх до акриловим нігтям і накрий нігті шматочками фольги, щоб рідина не випарувалася. Не допускай припливу повітря всередину.

Посидь так близько півгодини. Акрил перетворитися на желе. Після – його можна легко видалити будь-яким гострим інструментом. Роби це акуратно, щоб не пошкодити живий ніготь. Залишки акрилу зніми тампоном, змоченим в рідині. Далі просто помий руки з милом і змасти їх кремом.

Знімаємо нарощені нігті з гелю

Це процедура складніша. Якщо твої нігті нарощені за допомогою гелю, не чекай, що вони можуть розчинитися або розм’якшиться. Зняти нарощені гелеві нігті можна тільки за допомогою спилювання. На кожен палець ти витратиш 10-15 хвилин. Можна використовувати спеціальну машинку з набору для манікюру, яка працює від мережі або ж жорсткимипилочками.

Вкороти вільний край нігтя, як ми писали вище. Одягни захисні окуляри, щоб захистити очі від пилу, якого буде дуже багато. Використовуй пилки з різним напиленням по мірі зняття гелю. Наприкінці за допомогою досить м’якої пилочки відшліфуй нігті і покрий їх зміцнюючим лаком. Руки змасти живильним кремом.

Знімаємо нарощені нігті з біогелю

Процес зняття нігтів з біогелю практично ідентичний з процесом зняття акрилових нігтів. Тільки для цього матеріалу необхідно купити спеціальну рідину. Слідуючи інструкції і застосувавши саме цейзасіб, ти легко зможеш зняти нігті з біогелю в домашніх умовах за годину.

Після того, як нарощені нігті були зняті, старайся частіше робити зміцнюючі ванночки для рук і нігтів і менше користуватися декоративними лаками.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...