Як зняти набряки під очима?

nabryaki-pid-ochimaВесна – прекрасна пора року, ми, як і природа, прокидаємося від сну, розквітаємо. Але, як правило, саме навесні нашому організму особливо не вистачає вітамінів, що і є причиною виникнення набряків під очима. Тому будь-якій жінці треба знати, як швидко і ефективно позбутися набряків під очима, і виглядати красивою і здоровою. Вже давно стало відомо, що очі вважаються дзеркалом душі, але ці неждані ранкові набряки під очима можуть зіпсувати навіть саме красиве і чисте дзеркало людської душі. Якщо ви вранці помітили набряки під очима, то відразу необхідно переходити до дій. Перше, що може допомогти швидко позбутися набряків – кубики чайного льоду або просто холодні чайні пакетики, яким бажано заздалегідь полежати в холодильнику. Для цієї процедури краще підходить звичайний чорний чай, трав’яний може викликати алергію і ситуація з набряками тільки погіршиться. Потім можна злегка помасажувати обличчя, приділяючи в основному більше уваги шкірі навколо очей. Постукуючи і погладжуючи область навколо очей, бажано продовжити масаж на дві або три хвилини, рухаючись від скронь до перенісся. На завершення, швидкої допомогою від набряків під очима є маска. Навесні огіркову маску можна замінити на картопляну. Виготовлення такої маски не складне, потрібно натерти невелику сиру картоплину, а вийшло пюре загорнути в дві марлі і прикласти до набряків.

Тепер варто розібратися, через що, власне, з’являються ранкові набряки. Найпоширенішою причиною є надмірне вживання солоної їжі або рідини перед сном. Якщо набряки вранці занадто часті, то це варто виключити з раціону. Алкогольні напої, особливо ввечері, так само є одним з факторів виникнення мішків під очима. Якщо ж це вже відбулося, то щоб уникнути ранкових неприємностей, бажано підняти частину ліжка, на якій буде перебувати голова, таким чином, посилиться відтік зайвої рідини з верхньої частини тіла, тобто від очей.

Наприкінці зими і початку весни у нашого організму виснажується запас вітамінів, виникає нестача енергії, ми починаємо швидко втомлюватися – це теж може бути однією з причин появи мішків і набряків під очима. і, якщо протягом довгого часу мішки і набряки не зникають, то необхідно звернутися до спеціалізованого лікаря, щоб не було ніяких ускладнень внутрішніх органів.

Якщо ж ваші набряки не проходять, варто звернутися до спеціалістів з Київського центру терапії і мікрохірургії ока http://kctg.com.ua/.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...