Як знімати стрес під час вагітності

Як знімати стрес під час вагітності
Якщо ви перебуваєте в стані стресу під час вагітності – це погано і для вас, і для малюка. Через стрес підвищується тривожність, що погано позначається на сні і апетиті. Вам буде спокійніше, якщо ви будете знати, що з вами відбувається на кожному тижні вагітності. І на щастя, є прості способи поліпшити ситуацію: займайтеся фізичними вправами кілька разів на тиждень, і ви помітите різницю.

Як зняти стрес під час вагітності
Вагітність буде дуже напруженим періодом, якщо майбутню маму захльостують негативні емоції. Нічого страшного, якщо іноді ви відчуваєте тривогу або огиду, але якщо стрес призводить до безсоння, головного болю або переїдання, необхідно знайти спосіб розслабитися і відволіктися. Пам’ятайте, що стрес при вагітності діє не тільки на вас, але і на малюка.

Спробуйте наступне:

Подивіться на свій щоденний розклад і подумайте, як можна його поліпшити. Чи можете ви працювати менше? Чи може хтось допомагати вам по дому? Чи можна відкласти якісь справи до поліпшення самопочуття або до народження дитини?
Поговоріть з ким-небудь про свої переживання. Іноді, щоб поліпшити емоційний стан, досить просто поспілкуватися з чоловіком або близькою подругою.
Гуляйте кілька разів на тиждень. Фізичні навантаження знімають напругу.
Для зменшення стресу приймайте теплі ванни і слухайте спокійну музику.
Опануйте техніку розслаблення, таку як медитація. Це допоможе заспокоїти розум і розслабити тіло, а також краще розібратися в своїх почуттях.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...