Як знайти спільну мову зі свекрухою

svekruhaНерідко трапляється так, що дівчина, погодившись вийти заміж, зовсім забуває про той факт, що виходить не лише за чоловіка, а й за всю його родину! Звичайно ж, це в переносному сенсі слова, але насправді буде дуже важливо знайти спільну мову зі свекрухою!

Багато дівчат, наслухавшись «страшилок» своїх заміжніх подруг, з першого ж дня сімейного життя налаштовані до свекрухи негативно. Але свекрухи бувають різні! Перелік порад, як налагодити стосунки зі свекрухою

Не роби поспішних висновків про свекруху, постарайся оцінити її поведінку тверезо.

Намагайся бути в присутності свекрухи самою собою. Звичайно, не варто при ній робити щось непристойне, але й прикидатися овечкою теж не варто, адже вам спілкуватися ще не один рік.

Постарайся дати своїй свекрусі те, що вона хоче, але не на шкоду своїй сім’ї. Наприклад, подзвони їй і запитай поради. Повір, їй буде дуже приємно, і вона стане до тебе лояльніше. Але ніхто ж не казав, що ви зобов’язані застосувати її пораду на ділі.

•  Не влаштовуй сцен. Наприклад, якщо свекруха радить купити синю коляску для хлопчика, а ви хочете бузкову, просто скажіть їй, що вам дуже сподобався запропонований нею варіант, але він не зовсім те, що ви шукали (не практичний у використанні або затемний для зору дитини). Іншими словами, знайдіть гідну причину. При цьому покажіть плюси обраної вами коляски.

 Навіть якщо свекруха і захищає тебе перед чоловіком, не забувай, що він таки її син, і не намагайся його ще більше виставити поганим. Так, можна щось довірити свекрусі, але не переступай межу!

•  Якщо свекруха пропонує свою допомогу, наприклад, посидіти з дитиною, не відмовляй їй. І у тебе з’явиться час на себе, і вона побачить, що ти довіряєш їй. У свою чергу, при необхідності запропонуй їй і свою допомогу.

Пам’ятай головне, свекруха тобі не ворог, просто вона хоче брати участь у житті сім’ї свого сина, і в цьому немає нічого поганого!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...