Як знайти чоловіка, якщо вже є дитина

Як знайти чоловіка, якщо вже є дитинаПроблема розлучень поступово «молодіє» – багатьом сім’ям вдається зберегти стосунки, розриви відбуваються протягом 3-4 років після весілля. До цього часу в родині вже з’являється дитина, а часто і не одна, тому положення самотньої мами стає важким.

Підійти до пошуку нового чоловіка слід відповідально. Поширеною помилкою жінок з дитиною є страх невдачі, і нав’язлива думка про те, що дитина буде перешкодою відносинам. Такий настрій призводить до відповідних результатів і самотня мама ніяк не може влаштувати свою долю.

Не слід захоплюватися легкими, короткочасними стосунками. Вибирати супутника життя по тому, наскільки вам добре разом, нерозсудливо. Гармонійні інтимні стосунки дуже важливі, але не менш важливо мати спільні інтереси і розділяти погляди один одного. Завжди оцінюйте потенційного чоловіка з позиції батьківства – чи буде він хорошим батьком вашій дитині.

Ніколи не приховуйте, що у вас є дитина. Більш того, ініціюйте спільні зустрічі – так ви зможете побачити справжнє ставлення чоловіка до дітей. Але не перестарайтеся – вимагати від чоловіка любові до вашої дитини необачно. Будьте готові до того, що він ніколи не полюбить малюка як рідного.

Щоб краще пізнати людину, зустрічайтеся з його друзями, батьками, родичами. Під час цих зустрічей зверніть увагу на те, як він розмовляє і поводиться з ними, грубий він чи стриманий, вихований або веде себе по-хамськи. Те, як людина ставиться до оточуючих – показовий приклад того, як він буде розмовляти з вами через деякий час після весілля.

Шукати супутника життя одиноким мамам доводиться там же, де і всім іншим – на сайтах знайомств, на роботі, в парку, на виставці і т.д. Кілька перших зустрічей краще провести наодинці і якщо ви відчуєте, що настав час для знайомства з дитиною, то дійте. Активно беріть участь у розмові, підказуйте теми для спілкування, шукайте спільні точки дотику – і уважно придивляйтеся, прислухайтеся. За ледве помітним жестом, фразою, яка вирвалась і виразу обличчя чоловіка ви зможе скласти уявлення про те, наскільки щиро він поводиться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...