• Без категорії

Як знайти час для відносин?

Як знайти час для відносин?Знайти час для відносин в нашому щільному графіку нелегко.

Довгий робочий день, утомленість вечорами, напружені моменти на роботі і стрес вбивають відносини. Що ж можна зробити, щоб сумістити професійне і особисте життя?

Як приділити час партнеру?

У нас є для вас відповідь.

Спілкуйтеся. Немає кращого способу підтримувати відносини. Спілкування дасть відповіді на всі питання, що виникають у відносинах. Ви можете прийти додому утомленою, але базікання з коханим допоможе зняти стрес. Ставте простенькі питання типу "Як пройшов твій день?" або "Ти скучав за мною?". Вони мають велике значення.

Правильно розраховуйте свій час. Незалежно від того, наскільки ви зайняті, завжди можна знайти небагато часу для партнера. Якщо ви – трудоголік і працюєте весь тиждень, то проведіть разом уїк-енд. Сходіть по магазинах, в кіно або в кафе як компенсація за цілий тиждень.

Не переносьте офіс в будинок. Це помилка, робиться майже всіма трудоголіками. Робота і напружені моменти повинні залишатися на роботі. Не турбуйтеся про ділові питання будинку. Інакше ваша партнерка/дружина відчуватиме себе непотрібною. Тобто коли повертаєтеся додому, перестаньте думати про роботу.

Заробляйте, щоб жити, але не навпаки. Заробляти гроші – захоплююче заняття.Трудоголіки використовують будь-яку можливість добути гроші, часто нехтуючи відносинами, сім’єю, свободою, нарешті. Гроші потрібні для щастя і задоволення, але не ціною ваших відносин. Якщо відносини закінчаться, ніяких грошей не вистачить, щоб знов знайти щастя.

Дотримуйтеся цих правил, і ви зможете знайти баланс між відносинами і роботою. Це дві сторони однієї монети. І без них обійтися неможливо.

Джерело: bagirastyle.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...