Як змусити мрії збуватися

Як змусити мрії збуватисяЛюдям властиво мріяти і будувати плани на майбутнє. Жінкам особливо! Скільки разів, ближче до кінця робочого дня в смутному офісі, ми уявляли собі тепле узбережжя курортного містечка, як часто уяву підкидало нам картини затишного двоповерхового будиночка, поки ми піднімалися на п’ятий поверх в орендовану «однушку» на околиці міста. Ну, а про те скільки гадано-перегадано про завидного нареченого, який понесе нас в країну мрій … Мрії, мрії … Як рідко вони перетворюються на реальність. Але чому? Що потрібно змінити, щоб фантазії втілилися в життя? Виявляється просто-напросто необхідно правильно загадувати бажання.

Озвучте мрії

Дуже часто ми «душимо» власні прагнення ще в зародку. Досвід (свій чи громадський), а також комплекси не дозволяють мріям навіть заявити про своє існування: «Ні, ні, звичайно, це нездійсненно! Навіщо про те думати! ». Але, якщо ви не усвідомлюєте бажання, вони точно ніколи не збудуться. Пам’ятайте старий вираз: «кораблю не буде попутного вітру, поки капітан не знає в яку гавань тримати шлях».

Тому згадайте, як поводяться маленькі діти. Вони відверто розкажуть про те, як планують злітати на Місяць і назад, прорити тунель до центру Землі і з’їсти вагон морозива. Згадали? Посміхнулися? Чудово! А тепер візьміть у руки ручку, сховайтеся від усіх хвилин на 10. І запишіть всі свої мрії. Все! Включаючи самі нереальні: схуднути на 20 кг, купити власний будиночок на променистому березі Середземномор’я, посидіти за столиком в кафе з Бредлі Купером, а може бути відкрити власний ресторанчик …

Проаналізуйте

Ось, тепер, коли список готовий, можна і потрібно тверезо подивитися на речі. Викресліть з нього те, що дійсно (!) Нереально. Наприклад, «щоб мої діти ніколи не хворіли», «знайти золото інків», «стати президентом США» (це неможливо для іноземців за американським законодавством) і т.д. Між іншим, скинути свої улюблені 20 кг за п’ять днів теж не вийде, а от опинитися в одному кафе з голлівудським актором цілком можливо (як кажуть, було б бажання).

Крім того викресліть із списку всі мрії, які, насправді, належать не вам. Наприклад, «я хочу, розписатися з цивільним чоловіком тому, що моїй мамі соромно подругам в очі дивитися».

Перепишіть мрії правильно

Зробіть окремий список з реальних бажань. При цьому не забувайте старе правило психології, що свідчить, що частку «не» наш мозок не сприймає. Тобто, «я не хочу більше бути бідною» – не вірно. Треба писати: «Я хочу бути багатою». Ще правильніше: «Мій дохід становитиме … грн на місяць».

Увімкніть уяву

Психологи кажуть, для того, щоб мрія збулася її потрібно «відчути». Пройдіться по вашому списку і уявіть, що буде, якщо фантазія стане реальністю.

Хочете схуднути? Подумайте про те, як це здорово бути стрункою. Намалюйте образ повітряної фігурки в обтягуючому платті. Хочете заміж? Малюйте в голові картинки: ось ви прокинулися разом, ось пішли на роботу, зустрілися ввечері … Чим яскравіше і чіткіше буде картинка, тим більша ймовірність того, що бажання збудеться.

Перетворюйте фантазії в плани

Хочу схуднути – хочу скинути 20 кг за півроку, за 1 кг на тиждень.

Мрію про новий будинок – мрію про двоповерховий будинок в передмісті в ціновому діапазоні від … до …

Бажаю вийти заміж – хочу вийти за чоловіка … років, з певним соціальним статусом, роботою, освітою, який проживає… і т.д.

Вловили суть? Відмінно, йдемо далі. Складіть план по досягненню вашої мрії: «Для того, щоб добитися цього мені потрібно …» Спочатку «накидайте загальні штрихи», потім конкретизуйте кожен пункт.

Дійте

Найскладніше почати щось робити. Ми звикли жити за певним сценарієм. Все, що ми робили досі, було звично, нехай і не приносило бажаного результату. Але, якщо ви хочете змінити свою долю, вам доведеться вийти з «зони комфорту».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...