Як змусити чоловіка піти на роботу

Як змусити чоловіка піти на роботуЗ кожним роком забезпечувати сім’ю стає все складніше і складніше. Принаймні, так стверджує більшість. Тим, хто має бажання працювати, вдається триматися на плаву. А що якщо такого бажання немає, особливо у глави сім’ї?

Тоді дружина занепокоєна лише одним питанням: як змусити чоловіка працювати?

Перш ніж приймати якісь дії необхідно самостійно розібратися в ситуації, що склалася.

Справа в тому, що небажання працювати може бути тимчасовим або обумовленим певними обставинами. У такому випадку, швидше за все, потрібно просто почекати поки все стане на свої місця. У цій ситуації можна навіть не починати розмов про роботу, а дати чоловікові можливість реабілітуватися, адже у кожного в житті бувають складні моменти чи банальна втома від життя. Як правило, це тимчасове явище і все само через час стане на свої місця.

Але, а як же бути, якщо проблема криється десь глибше і на неї не можна просто закрити очі? Чи варто змушувати чоловіка працювати або ця витівка заздалегідь приречена на провал? Щоб знати, як діяти, необхідно мати загальне уявлення про те, на які групи діляться непрацюючі чоловіки і на підставі цього вибирати лінію поведінки.

Типи чоловіків, які не бажають працювати

Основних підгруп 5. Виявити до якої з них належить ваш чоловік не складно, якщо проявити спостережливість до його дій. Отже:

Мізантроп

Такий чоловік негативно сприймає все, що може бути пов’язано із взаємодією з людьми. Він не вміє знаходити з іншими спільної мови і через це реагує агресивно. Від такого чоловіка можна нерідко почути що всі «дурні, тупі, злі, егоїстичні, не цікаві» та інше.

Словом, він ну ніяк не може перебувати в такому суспільстві. Отже, він не може влаштуватися на роботу, тому що практично всі види діяльності мають на увазі контакт з іншими. Самий оптимальний вихід з цієї ситуації – допомогти йому знайти таку роботу, в якій спілкування з іншими людьми буде мінімальним, інакше він просто буде сидіти вдома і казати, що він нічого не може вдіяти.

Нарцис

Так називають чоловіків, які дуже люблять, але себе єдиного. Вони вважають, що весь світ має крутитися саме навколо них, а інші взагалі не варті уваги. Не дивно, що цьому типу властиво шукати саму неймовірну роботу, яка була б створена саме для нього великого. Він вважає, що вчитися і набувати досвіду для того щоб отримати роботу не потрібно, адже досить того щоб така чудова людина як він займав певну посаду.

Тому й виходить, що він живе в очікуванні дива, коли йому зроблять мега пропозицію відповідну його точці зору. Як змусити чоловіка працювати, якщо він належить до такого типу? Можна спробувати пояснити, що довгоочікуваної роботи може не бути роками, а гроші потрібні щодня. Також можна підіграти йому і переконати його в тому, що у вас така ж точка зору, тому ви хочете залишити роботу, яка у вас є і разом чекати дива. Навряд чи така затія буде йому до душі. Крім цього можна порадитися з психологом, адже така позиція може видавати глибоко невпевнену в собі людину.

Мамин синочок

Таких чоловіків з дитинства плекали і оберігали матері, особливо якщо в сім’ї їм довелося бути єдиною дитиною. Швидше за все, все в будинку створювалося для його блага: йому готували улюблені страви, не відволікали від улюблених занять і багато дозволяли. Природно, що одружившись, такий чоловік буде очікувати подібного ставлення і від дружини. Для нього головне щоб його не відволікали і зайвий раз не смикали, адже він не звик вирішувати якісь проблеми.

Такого чоловіка влаштує, якщо дружина мовчки буде працювати сама і не відволікати його. В крайньому випадку, він візьме грошей у батьків, аби його не смикали питаннями про роботу. Якщо дружина спробує змушувати чоловіка працювати, то він можливо і почне діяти, але знехотя, щоб його менше відволікали, але особливо він ніколи не перетрудиться.

Повільний

Чоловіки цієї групи взагалі нікуди не поспішають. Вони не відмовляються працювати, але через свою повільність шукають її дуже довго. Спочатку вони налаштовуються думками на те, щоб почати пошук, потім їм потрібні відповідні обставини для того щоб переглянути всі вакансії, після цього їм потрібен час щоб їх обдумати і тільки потім вони починають планувати домовлятися про співбесіду. До останнього етапу, як правило, багато вакансії вже стають не актуальними, інші – не придатними, а треті – не такими вже й цікавими.

Ось і виходить, що робота начебто шукається, але її немає. І процес цей може затягтися на довгі місяці. Для того щоб його прискорити потрібно постійно говорити про те, що якщо чоловік не буде працювати, то ви не зможете запланувати певні заходи. Наприклад, не поїдете у відпустку. Постарайтеся поставити перед ним завдання, до якого часу і яку суму йому необхідно заробити. При цьому уникайте надмірного тиску, а намагайтеся міркувати логічно.

Меланхолік

З цими чоловіками вкрай складно. Вони вкрай схильні до негативного мислення. Будь-яка дрібниця може вибити їх з колії і буквально увігнати в депресію. Досить однієї невдачі для того щоб у них пропало бажання шукати роботу. А невдачею може стати зауваження директора, невдала співбесіда, відсутність клієнтів і багато іншого. Тому такі чоловіки вважають за краще нічого не робити для того щоб не зіткнутися з черговою невдачею.

Як змусити чоловіка працювати, якщо він думає саме так? Це може бути не просто, але можна спробувати постійно підтримувати його і переконувати в тому, що зауваження начальника це не кінець світу, а лише слова, які свідчать або про те, що працівникові є в чому покращитися або про те, що він просто потрапив під гарячу руку і на це взагалі слід закрити очі.

Дії дружини

Незалежно від того чи знаєте ви чому ваш чоловік не хоче працювати чи ні, слід чесно поговорити з ним про сформовану ситуацію. Змушувати чоловіка працювати потрібно вміло. Постарайтеся уникати крику і докорів. Просто дізнайтеся, що він думає про те, що відбувається, яким бачить найближче майбутнє. Разом переглянете сімейний бюджет і дайте йому зрозуміти, що без його доходу у вас не буде необхідного і рано чи пізно виникне гостра потреба в грошах. Можливо, він погодиться, і з його слів ви зрозумієте, що тривожитися нема про що, і він скоро вирішить дану проблему.

Але, а якщо все буде не так гладко? Тоді можна скористатися іншими способами. Наприклад, постійно нагадувати про те, що ви все-таки жінка і що у вас не проста робота. Натякніть, що й самі не проти посидіти вдома, але це буде можливо, тільки якщо чоловік піде на роботу. Нагадайте про те, що на вас лежать домашні обов’язки і попросіть його про допомогу. Можливо, ви вирішите з часом, що чоловік може вести домашнє господарство, а ви будете працювати, якщо це влаштує вас двох.

Ще можна допомогти в пошуку підходящих вакансій зайнявшись цим разом. Тоді чоловікові буде важче відмовлятися від відповідних вакансій, адже ви знаєте всі їх нюанси, і відкрутитися буде не просто.

Ну і нарешті, можна діяти жорстко і за особисто зароблені гроші не купувати чоловікові нічого крім їжі. Через час йому знадобляться речі, взуття та багато іншого і тоді, швидше за все питання: «як змусити чоловіка працювати?» Вирішиться сам собою – він зрозуміє, що іншого виходу немає.

Як варіант

Ви можете завжди запропонувати чоловіку, якщо він не знаходить постійної роботи, піти на тимчасову. Зараз багато некваліфікованих і просто безробітних чоловіків роблять недорогий ремонт квартир. Для цього не потрібні особливі навики і постійна зайнятість.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...