Як змусити чоловіка одружитися

Як змусити чоловіка одружитисяСтаття про те, як одружити на собі чоловіка, навіть якщо він цього не хоче. Як зробити це грамотно, щоб не упустити і не втратити його.

Кожна жінка, зустрічаючись з чоловіком, мріє про те, що все закінчитися весіллям. І так вже закладено у свідомості чоловіків, що вони відчувають великий страх у вирішенні створити сім’ю. Завжди було так, що для жінок штамп в паспорті відіграє важливу роль в сімейному житті, тоді коли чоловіки ніколи не вважали що це важлива складова у відносинах. Але чи може дівчина змусити чоловіка одружитися – зробити такий важливий крок? Змусити складно, але направити на шлях істинний можна.

Якщо ви прийняли рішення застосувати свою хитрість і почекати з весіллям то пам’ятайте, що чоловіки не люблять прямих натяків на шлюб, це може ще більше відштовхнути вашого коханого. У даному випадки ви будете працювати з переконаннями вашого чоловіка і швидше за все це займе чимало часу, може пару місяців, а може і років, але мета завжди виправдовує засоби. Користуйтеся цими порадами, можливо, вони допоможуть вам виконати вашу головну мрію.

Шість кроків для підкорення чоловіка

  1. З’ясуйте його ставлення до шлюбу. Як вже було сказано, що чоловіки дуже бояться шлюбу, і для вас головне завдання на цьому етапі – з’ясувати, як він взагалі відносити до весілля, що для нього створення сім’ї і чи є у нього в планах, колись одружиться. Це можна зробити за допомогою навідних запитань після перегляду фільму, де відносини успішно закінчилися шлюбом або ж обговорити весілля друзів. Запитайте, що він про це думає, як ставитися до того, що люди наважуються на такий важливий крок і т. Д. Найголовніше не бути нав’язливою, не ставити занадто багато питань з цього приводу.
  2. Наведіть аргументи. Якщо на попередньому етапі ви з’ясували, що ваш обранець не поспішає одружуватися, не вважає, що одруження змінить його життя на краще, в цьому випадки вам потрібно буде добре постаратися переконати його. Ваше головне завдання підкинути йому більше доказів того, що після створення сім’ї ви станете ще більше щасливими. Як це зробити? Вам допоможуть фільми з гарним фіналом, де все закінчилося весіллям, і всі були тільки щасливі від цього. Ходіть з коханим на такі фільми, підкидайте йому їх. Якщо ваш чоловік любить читати, подаруйте йому книгу з романтичним сюжетом, підкидайте статті в інтернеті. Постарайтеся більше спілкуватися зі щасливими сімейними парами, можливо, ваш коханий, перебуваючи в такій компанії, зрозуміє, що і йому пора обзавестися сім’єю.
  3. Подружіться з рідними вашого чоловіка. Важливо не тільки мати з родиною коханого хороші стосунки, але справити на них незабутнє враження. Найголовнішим вашим союзником буде мама вашого коханого. Ви повинні показати їй, що ви ідеальна дружина для її сина. У всьому погоджуйтеся з нею, нехай вам подобається все, що подобається їй. Просто будьте її подругою. Адже всім відомо, що чоловік обирає собі дружину, яка чимось схожа на його матір.
  4. Стати головною опорою для вашого чоловіка. Нехай він відчує, що ви дійсно його половинка, що він не зможе без вас. Підтримуйте його завжди і у всьому, хваліть, піклуйтеся про нього. Робіть йому приємні сюрпризи і не обмежуйте свого чоловіка у свободі – довіряйте йому.
  5. Внесіть у ваше життя різноманітність. Будьте цікавою, інтригуючою, знаходите для себе нові хобі. Для чоловіків дуже важливо, коли жінка різна. Одноманітне життя може втомити його, і він взагалі забуде про слово «весілля».
  6. Уява сімейного життя. Працюючи з переконаннями людини, в психології є така модель поведінки «якби …». Тобто, в даній ситуації вам потрібно поводитися у відносинах з чоловіком так, як ніби ви вже одружені. Якщо ви живете разом, подбайте про те, щоб удома вашого коханого чекав завжди теплий і смачна вечеря, чиста квартира, турботлива і усміхнена улюблена жінка. Якщо йому важливо це і він відчуває турботу, підтримуйте такі умови, тоді він перестане боятися нового етапу у ваших стосунках і зрозуміє, що так добре йому буде з вами завжди, навіть коли ви одружитеся.

Дотримуючись цих порад, також знайте, що чоловіки не люблять, коли жінки говорять про шлюб як самоціль. Це вселяє недовіру до вас. Завжди стежте за тим, що ви говорите під час сварки, тому що чоловіки дуже злопам’ятні, і одного разу сказане в його бік погане слово не зіграє вам на руку.

Дорогі жінки, пам’ятайте, що шлюб ніколи не вирішить ваших проблем. Рано чи пізно прийде момент, коли чоловік «прозріє», і тоді вже нічого не врятує ваші стосунки. Якщо він легко, піддався вашим умовлянням на весілля це не означає, що в сімейному житті ваш улюблений буде з такою ж легкістю виконувати нав’язані йому зобов’язання. Адже найголовніше не змусити чоловіка одружитися, а зберегти ваш шлюб, що в наш час дуже рідкісне явище. Наберіться терпіння і чекайте, адже якщо любить, то вже не відпустить.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...