Як зміцнити імунітет? Найголовніші вороги імунітету

imunitetСезон застуд ніяк не закінчиться, і багато хто цікавиться, як можна зміцнити імунітет. У результаті численних досліджень ученим вдалося визначити п’ять найбільш небезпечних ворогів імунної системи. Отже, щоб зміцнити імунітет, потрібно знати ворогів “в обличчя”.

1. Цукор — один із найбільш страшних ворогів для імунної системи. Якщо спожити сто грамів цукру, то наступні шість годин здатність людського організму протистояти всіляким вірусам буде знижена приблизно в три рази.

2. Недостатнє споживання рідини в значній мірі зменшує рівень працездатності, викликає слабкість і робить імунну систему слабкою перед різними вірусами. Щоб уникнути захворювань, потрібно випивати щодня приблизно два літри рідини.

3. Сон є дуже важливим для зміцнення імунної системи. Нестача сну призводить до стресів, надмірної ваги і до різних захворювань.

4. Стреси є дуже небезпечними для імунної системи. Під час стресів організмом виробляються речовини, що мають властивості значно пригнічувати імунітет. При стресах з’являються такі захворювання, як виразки, гастрити, стрибки тиску. У даному випадку маються на увазі тривалі стреси.

5. Суха слизова носа також призводить до того, що людина підхоплює з повітря бактерії. Перед тим, як виходити на вулицю, ніс слід змастити кремом або оксоліновою маззю. Також рекомендується час від часу протягом дня закапувати ніс звичайним фізрозчином.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...